25. března 2022
Kategorie: PR Tipy

Bydlení přímo v centru metropole? Byty Vilapark Klamovka jsou již v prodeji!

Rezidenční projekt pro milovníky velkoměsta, kteří chtějí žít v centru dění, ale touží i po relaxaci v zeleni? Jen kousek od smíchovského Anděla hned vedle parku Klamovka se právě začíná stavět. Společnost Metrostav Development, která za celou realizací stojí, již spustila prodej a na výběr je celkem 117 bytových jednotek o různých dispozicích ve dvou odlišných typech bydlení. Raději výhled na město nebo zvolit oázu zahrady?

Skvělá lokalita nedaleko Smíchova

Stěží najít zajímavější lokalitu v centru metropole, než je oblast parku Klamovka na Praze 5, kde se právě začíná stavět projekt Vilapark Klamovka. Perfektní dostupnost městskou hromadnou dopravou do historického i obchodního centra, ale také skvělé dopravní napojení na výpadovky z města patří mezi hlavní benefity. Projekt je ale zajímavý i díky své architektuře a možností vybrat si jednotku v bytovém souboru s výhledem na město nebo ve viladomech usazených přímo v zahradě.

Od garsonek po penthousy

V obou typech domů jsou k dispozici malometrážní garsonky, ale též byty pro rodiny s dětmi 3+kk nebo 4+kk nebo rozlehlé penthousy s dispozicemi 5+kk a s terasou s báječným výhledem na město. Některé čtyřpokojové byty jsou v mezonetové úpravě umožňující zřízení pracovny pro home office nebo oddělené ložnice pro starší děti. K přízemním bytům přináleží velkorysé předzahrádky, ve vyšších patrech je pak samozřejmostí balkon, lodžie nebo terasa. K zahradním bytům je k dispozici sklepní kóje, ke všem bytům si lze zakoupit garážové stání v podzemních podlažích.

Luxus v centru dění

Na koho cílí tento projekt moderních bytů na Praze 5? Rozhodně na metropolitně smýšlející zájemce, kteří touží po bydlení v samém centru dění, ale současně požadují kvalitu a prémiové služby. Z toho důvodu jsou byty vybaveny v nejvyšších standardech. Na výběr jsou moderní dřevěné plovoucí podlahy ve dvou dekorech nebo velkoformátové obklady a dlažba ve čtyřech nadčasových odstínech od největšího španělského výrobce PAMESA. Koupelnová a sanitární keramika je od značky Villeroy & Boch a baterie HANSGROHE. Celkový dojem dotváří exkluzivní dveře VETOS DEXTÜRA.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: