30. března 2020
Kategorie: PR Tipy

Hledáte vhodný hotel pro teambuilding? Máme pro vás skvělý tip!

Letošní dovolenou prý budeme trávit v Česku. Pokud už teď začínáte přemýšlet o tom, kde v letních měsících dobít baterky, přijít na jiné myšlenky a celkově se zregenerovat, tak jeden tip bychom pro vás měli. Je jím Equitana Hotel Resort ve středních Čechách.

Kde stojí, že hotelové resorty musí ležet u moře. Tento se nachází přímo v srdci České republiky, v nedotčené krajině poblíž brdských lesů, téměř coby kamenem dohodil od Prahy. Možnosti jeho využití jsou přitom velmi bohaté. Můžete tu strávit pohodovou dovolenou, wellness víkend s kamarádkou nebo uspořádat teambuilding pro své zaměstnance.

Wellness na koni? Proč ne?

V Hotelu Equitana Resort (www.equitana.cz) si přijdou na své všichni. Dámy určitě nadchne prvotřídní wellness centrum. Přijet sem navíc mohou na týden i víkend. Je libo wellness víkend s kamarádkou, partnerem, babičkou, nebo na koni? V Resortu myslí na všechny. V nabídce je spolu s wellness pro seniory i wellness na koni.

Užijte si léto

Připraveny pro vás však jsou i čtyři letní pobytové balíčky, tedy letní pobyty s různou náplní. Pobyt se snídaní, s polopenzí, s koňmi a polopenzí a s rybolovem a polopenzí. Pro ty, kteří volné chvíle rádi tráví u rybníka či v koňském sedle s větrem v zádech, skvělý program, nemyslíte? K tomu v Resortu budete moc plavat v bazénu, grilovat, hrát minigolf, volejbal, pétanque, zkrátka strávit letošní dovolenou o něco aktivněji, než jste možná zvyklí.

Ubytování pro teambuilding

Tímto však výčet služeb Resortu Equitana zdaleka nekončí. Hotel je skvělým místem i pro uspořádání týmového teambildingu. Tento teambuilding hotel disponuje rozměrnými konferenčními prostory, nabízí profesionální cateringové služby a především velké množství teambuildingových aktivit.

To je v kombinaci s velkokapacitním ubytováním pro firmy jedinečná šance, jak efektivně stmelit kolektiv. Uspořádat tu tak můžete jednodenní konferenci, víkendovou i týdenní akci. Záleží na vašich preferencích a možnostech. Tak neváhejte, více informací najdete přímo na stránkách Resortu nebo pod odkazem teambuilding střední Čechy.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: