16. února 2024
Kategorie: PR Tipy

Jak na efektivní zastínění zimní zahrady?

Zimní zahrada je místo celoročního odpočinku a klidu. S pomocí tohoto prostoru můžete relaxovat při sledování okolní přírody, rozsvíceného města nebo hvězdné oblohy, a to v kterémkoliv počasí. Na co si musíte dávat pozor, pokud zrovna řešíte střechu zimní zahrady?

Raději výsuvnou střechu

Zimní zahrada by měla být prostorem, který si můžete kdykoliv v mžiku přizpůsobit dle aktuálních potřeb. Svítí-li zrovna slunce, určitě si chcete užít pořádnou dávku přímých paprsků na své pokožce. Začne-li pršet, budete rádi za spolehlivou střechu. Bude-li přílišné vedro, oceníte stín… Přesně proto se spolehněte na posuvné zastínění zimní zahrady.

Jak tedy vyřešit zastínění zimní zahrady? Zajímavé řešení nabízí třeba známí dodavatelé ze společnosti T-shade. Ti vyrábí prémiové markýzy na míru. Proč právě markýzy?

Markýza je ideální řešení

Markýza je velmi odolná plachta, která se dá podle potřeby vysouvat/zasouvat. V uzavřeném stavu je uložená v ochranné kazetě, díky které se nepoškodí ani v případě nejzuřivějších bouřek, sněhových vánic či větru. Samotná kazeta je přitom uchycená na zdi vašeho domu. Pohyb plachty probíhá s pomocí motoru na dálkové ovládání – žádné složité tahání vlastními silami. Prostě jen stisknete tlačítko.

Naprostým základem je samozřejmě správný sklon markýzy, aby z ní v případě deště spolehlivě odtékala voda. Výhodou prémiových produktů je hlavně jejich odolnost a dlouhá životnost.

Určitě nepodceňte ani vzhled markýzy. Přece jen se jedná o výrazný designový prvek. Dodavatelé z T-shade vás nechají vybrat si z pestré škály barev i vzorů, takže snadno podtrhnete styl své zimní zahrady. Rádi vám vyrobí jakýkoliv rozměr zastřešení.

Nejlepší bude, když si rozkliknete webové stránky pod odkazy v první půlce článku a prohlédnete si fotografie markýz na vlastní oči.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: