23. února 2024
Kategorie: PR Tipy

Jak naplánovat nezapomenutelnou oslavu

Každá oslava je svým způsobem neotřelý a ojedinělý počin, který dokáže všem zúčastněným vykouzlit úsměv na tváři. Některé z nich si ale pamatujeme více než ty jiné. Vzpomínáme na zajímavý program slavnosti, případně nám utkví v paměti výborné jídlo anebo se vždycky zasníme při pohledu na upomínkový předmět, který jsme si ze slavnosti odnesli.

Chcete, aby i vašeho oslava narozenin, rozlučka se svobodou či jiná podobná událost se stala nezapomenutelnou? Možná to není tak těžké, jak jste si až doposud mysleli…

Impozantní gastronomický zážitek

Co může být více povznášející než skvělý gurmánský zážitek, který naservírujete hostům doslova na stříbrném podnose. Vsaďte na lokální potraviny, zdravé pochutiny a vše doplňte o sladké dobroty, kterým snad nikdo neodolá.

Nebo zkrátka objednejte catering, který vám občerstvení připraví přímo na míru. Vsaďte na osvědčenou firmu, případně vyberte dle doporučení známých a rodiny. Pro hosty můžete připravit kávový stánek, zmrzlinovač nebo třeba přístroj na výrobu popcornu.

Zkrátka fantazie se meze nekladou. Věřte, že čím bláznivější nápad se vám vyloudí v hlavě, o to větší úspěch bude u hostů slavit.

Trička s vlastním potiskem

Na vodu doslova nutnost, ale co hosty překvapit na narozeninové oslavě nebo třeba připravit pro budoucí nevěstu neotřelé překvapení na rozlučku se svobodou? Trička s potiskem jsou poměrně snadnou možností, jak z oslavy udělat nezapomenutelnou událost.

Vybírat můžete z nespočtu různých potisků, případně si rychle a jednoduše vytvořit vlastní potisk trička online z pohodlí domova. Např. ve službě – Vytvorsipotisk.cz. Na výběr jsou pak nejenom trička, ale třeba i kšiltovky, hrnečky a další upomínkové předměty.

Potisk triček probíhá v České republice v té nejvyšší kvalitě. V případě express dodání je možné mít produkty již do 48 hodin, a navíc s dopravou zdarma nad 2000 Kč. Při hromadném nákupu se navíc mohou zákazníci dočkat množstevních slev. Levný potisk triček tak udělá radost nejenom obdarovaným, ale i vaší peněžence.

TIP: při návrhu můžete využít umělou inteligenci. Pouze na těchto stránkách.

Namíchej si sám

Nechce se vám zbytečně utrácet za barmana? Vůbec nevadí, připravte různé láhve s alkoholem, míchátka, ovoce, shakery, ozdobné sklenice a další propriety a nechte míchání drinků na kreativitě hostů.

Možná budete překvapeni, jak velký úspěch bude mít vlastní míchání drinků. Nezapomeňte připravit i nealkoholické šťávy a džusy pro abstinenty nebo děti, kteří budou z hry na barmana nadšení.

Určitě se bude hodit i zásobník na led, efektně vypadá ten suchý. S jeho manipulací ale opatrně, velmi snadno by mohlo dojít k popálení.

Ač už se rozhodnete pro kteroukoliv z možností, je zapotřebí si váš velký den hlavně užít plnými doušky. Jedině spokojený hostitel je totiž zároveň ten nejlepší. A pokud na oslavu budete vzpomínat vy, jistě budou i vaši přátelé a nejbližší.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům:
Štítky:, ,