20. ledna 2023
Kategorie: PR Tipy

Jak vybrat nejlepší pánské zimní boty?

Zimní sezóna je v plném proudu a vy ještě nemáte koupené kvalitní boty? Nezoufejte! Na následujících řádcích si prozradíme, podle čeho zimní pánskou obuv vybírat. Čtěte a inspirujte se s námi.

Jaké vlastnosti by měly mít kvalitní zimní pánské boty?

Pánské zimní boty by měly být zejména voděodolné. Díky tomu budete v suchu a v teple za každého počasí. Nezaskočí vás ani čerstvě napadený sníh nebo déšť. Vhodné je i to, aby byly pánské zimní boty oděruodolné a větruvzdorné. Dobře vám na zimu poslouží modely obuvi s funkční membránou. Ta totiž zaručí, že se nebudete v obuvi potit a zároveň vám bude v obuvi teplo. Hlavní funkcí membrány je odvést pot od chodidel. Zimní boty by pak měly mít i módní design. O tom se dočtete v závěru článku. Kvalitní kousky pak musí mít i dobře odpruženou podrážku, která dobře tlumí dopady chodidel při kontaktu se zemí.

Z jakého materiálu vybírat pánské boty na zimu?

Na trhu je nám k mání pánská zimní obuv v syntetické i v přírodní podobě. V posledních letech vedou na plné čáře zimní boty z přírodní kůže. Ta je velmi odolná a také vysoce módní. V neposlední řadě je pak i tzv. udržitelná. Udržitelný způsob života již propagují ty největší módní světové značky. Muži tak mají z čeho vybírat. Kožené boty jsou pak známé i tím, že se skvěle přizpůsobí každému tvaru chodidla. Přírodní kůže má totiž tendenci se časem rozpínat.

Jakou barvu, vzory a motivy by měly mít letos kvalitní pánské boty na zimu?

Zimní boty pánské mohou mít mnoho podob. Pokud chcete jít s dobou, zaměřte se na trendy barvy. V letošní sezóně budou hrát prim ty přírodní a pastelové. Oříškové, khaki i krémové boty tak budou dobrou volbou. Vedle nešlápnete ani s černou nebo s bílou klasikou. Černá a bílá jsou barvy univerzální a skvěle je tak sladíte i s pestrobarevným oblečením nebo s oděvy se vzory a s motivy. In budou především ty zvířecí. Vzory a motivy mohou být i na vaší obuvi. Pak ji však slaďte už jen s jednobarevným decentním oblečením. Jak se říká, méně znamená mnohdy více. Příliš vzorů a motivů by mohlo působit chaoticky.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: