26. května 2024
Kategorie: PR Tipy

Kde bydlet v Praze, když chcete mít přírodu hned za dveřmi? Nad skálou na Barrandově!

Bydlení v Praze má mnoho tváří, ale najít místo, které snoubí pohodlí velkoměsta a netrpí nedostatkem zeleně, není zrovna snadné. Ale na druhou stranu ani nemožné – nyní s takovou nabídkou přichází rezidenční projekt Nad skálou na Barrandově. Je jako stvořený pro každého, kdo chce mít přírodu na dosah a nepřijít přitom o benefity metropole.

Moderní bydlení v příjemném prostředí

Rezidence Nad skálou zahrnuje dva samostatné rezidenční domy, které tvoří harmonický celek uprostřed zeleně. Celkem se do nabídky dostane 127 nových bytů – a každý z nich nabídne dostatek pohodlí a prakticky rozvržený prostor. Poloha rezidence garantuje impozantní výhled na město a současně spoustu zeleně v její bezprostřední blízkosti.

Nové byty na Barrandově lákají také na možnost přizpůsobení interiéru podle svého vkusu. Developer spolupracuje s českými designéry, kteří navrhli moderní a funkční interiéry, ale konečný vzhled bydlení je vždy v režii rezidenta. Vyslyšeny budou i specifické požadavky a k dispozici jsou nadstandardní řešení.

Lokalita projektu je ostatně jedním z největších lákadel rezidence. Vyroste na rozhraní Prokopského a Dalejského údolí, kde je nespočet možností pro procházky, běhání nebo jízdu na kole. Rychlé a jednoduché spojení s okolními částmi metropole pak zajišťuje tramvajová zastávka, která se nachází jen pár kroků od domů.

Díky blízkosti škol a školek a širokého spektra sportovních zařízení, bazénu, fitness centra a restaurací je lokalita Barrandova ideální pro rodiny s dětmi. Občanská vybavenost je zde opravdu na vysoké úrovni. Nakupovat je možné v nedalekých obchodních domech Albert, Billa nebo Lidl, kde si lze také dobít elektromobil.

A nechybí ani několik vyhlášených restaurací a kaváren, kde si vychutnáte skvělé jídlo, aniž byste museli ztrácet čas cestováním.

Bydlení jako stvořené pro aktivní životní styl

Rezidenční projekt Nad skálou Barrandov je jako stvořený pro příznivce aktivního životního stylu. Ať už zamíříte do venkovní posilovny, haly na squash, fotbalové akademie, na tenisové kurty, do fitness centra, aquaparku či na bowling, nudit se nebudete. Rodiny s dětmi zase ocení přítomnost množství dětských hřišť a dopravní hřiště, kde mohou ti nejmenší bezpečně trénovat své cyklistické dovednosti.

Prokopské a Dalejské údolí vábí na nádherné přírodní scenérie a bohaté možnosti outdoorových aktivit. Pěší procházkou se lze dostat až do Jinonic, Radlic, na Zlíchov nebo Dívčí hrady. V okolí se nachází také výběh pro koně Převalského, což ocení milovníci relaxace a zvířat. V takovém prostředí najdete vzácný klid a uniknete městskému shonu.

Pokud vás oslovilo spojení života ve městě s přírodou hned za domem, podívejte se na nabídku bytových jednotek na stránkách nadskalou.cz. Najdete zde další informace o projektu, průběhu výstavby a financování.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: