07. července 2021
Kategorie: PR Tipy

Látkové rolety: Když stínění slouží jako dekorace

Na otázku, co se zlobivými slunečními paprsky, které se bez zeptání vkrádají do našich domovů skrz okenní tabule, se nabízí spousta správných odpovědí. Nabídka stínící techniky je pestrá a – i když to zní jako klišé – každý si v ní najde to své. Jenomže u některých lidí roste pocit bezradnosti přímo úměrně s velikostí nabídky. Je to i váš případ? Klíčové rozhodnutí za vás nikdo neudělá, ale můžete si nechat správně poradit. Přečtete si, proč jsou vhodnou volbu látkové rolety, a jak dobrý estetický dojem z nového stínění ještě umocnit.

Předsudky stranou!

Pokud se vám při zaslechnutí slova rolety vybaví absolutně nevkusná stínící technika, která chránila před nežádoucími slunečními paprsky obyvatele stejně nevzhledných panelových domů. Tak na ně rychle zapomeňte, protože moderní rolety vypadají úplně jinak. Jejich skvostný design je povyšuje na úroveň interiérových dekorací, a navíc jsou na tom o poznání lépe i z hlediska funkčnosti. Můžete se spolehnout na to, že vaši domácnost ochrání před nadměrným přehříváním a stejně dobře vás zbaví nevyžádaných pohledů sousedů i náhodných kolemjdoucích.

Nabídka bohatší než bohatá

Až spatříte neuvěřitelně široké spektrum látek, pochopíte, proč jsou látkové rolety opět na vrcholu slávy. Kromě pestré škály jednobarevných rolet natrefíte na vzorované kolekce, z nichž mnohé si v ničem nezadají s uměleckým dílem.

Kromě originálního designu si může zájemce o nevšední interiérové stínění zvolit i speciální variantu zvanou duorolety (neboli „den a noc“), která díky střídajícím se příčným pruhům umožňuje skutečné triky se světlem. Anebo dáte přednost zatemňující látce, s jejíž pomocí vytvoříte půlnoc v pravé poledne? I to je pro moderní rolety „brnkačka“, stačí si vybrat ty správné. A klidně je můžete automatizovat pomocí elektrického pohonu propojeného s mobilní aplikací. Teprve pak to bude pořádná jízda!

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: