27. dubna 2024
Kategorie: PR Tipy

MiDO Harfa: Na Praze 9 vyroste rezidence pro náročné

Představte si moderní bydlení v Praze, které odpovídá těm nejvyšším standardům a zároveň nabízí klid a pohodu. Chtěli byste, aby váš nový domov vypadal právě takto? Pak se vám bude líbit zbrusu nový projekt – rezidence MiDO Harfa v Praze 9. Jedinečný počin od renomovaného developera Metrostav Development otevírá dveře do světa komfortu a luxusu. Do nabídky se dostane celkem 150 bytů s rozmanitými dispozicemi a prostornými interiéry.

Nezáleží na tom, jestli máte v plánu pořízení útulné garsonky, exkluzivního mezonetu, nebo velkorysého apartmánu s působivou terasou. Jak již zaznělo v úvodu, MiDO Harfa přichází s pestrou nabídkou bytových jednotek a uspokojí téměř každého. A ať už vaše volba padne na kterýkoliv byt, každý den se budete kochat pohledem do zeleného vnitrobloku – oázy klidu uprostřed rušného velkoměsta.

Moderní bydlení s důrazem na detail

Nové byty na Praze 9 v rezidenci MiDO Harfa se vyznačují promyšleným designem a kvalitním provedením. Základní vybavení zahrnuje vinylové podlahy, elegantní obklady a stylové koupelnové vybavení. Díky široké nabídce barevných variant si lze interiér dotvořit přesně podle svého gusta a vytvořit si tak domov snů.

Pro zájemce, kteří touží po něčem opravdu výjimečném, je připravena možnost individuálního přizpůsobení materiálů a vybavení. Výsledek tak může dokonale reflektovat osobnost a styl rezidenta.

Živý městský život na dosah ruky

Lokalita Prahy 9 je znamenitou volbou pro aktivní lidi. V bezprostřední blízkosti MiDO Harfa se nachází veškerá občanská vybavenost. Zahrnuje obchody, restaurace a kavárny, sportoviště i místa pro kulturní vyžití. Nechybí ani školy, pošta zdravotnická zařízení. Zdaleka nejvíce zábavy a nákupních zážitků si však užijete v Nákupním centru Galerie Harfa a O2 aréně – od rezidence jsou vzdáleny jen pár kroků.

Klidné prostředí s parkem v sousedství

I když se MiDO Harfa nachází v rušné městské části, budoucím obyvatelům zajistí klidné a pohodové prostředí. Unikátní zelený vnitroblok s okouzlujícími zahradami a odpočinkovými zónami se může stát i vaším útočištěm, kde vždy spolehlivě načerpáte energii.

A když zatoužíte po změně, krátkou procházkou se dostanete do parku Podviní, kde si užijete procházky malebnou přírodou, posezení v útulné restauraci nebo zábavu na dětském hřišti.

Výborná dopravní dostupnost

MiDO Harfa se nachází mezi ulicemi Drahobejlova a Ocelářská a nabízí výborné spojení s celou Prahou. Stanice metra Českomoravská a tramvajové zastávky jsou v docházkové vzdálenosti, takže se pohodlně dostanete kamkoli budete zrovna potřebovat.

Pokud vás moderní bydlení v klidné lokalitě s perfektní dostupností a veškerou občanskou vybaveností láká, přečtěte si o rezidenci více na stránkách midoharfa.cz. Najdete zde seznam dostupných bytů a informace o financování.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: