20. října 2021
Kategorie: PR Tipy

Na Vánoce lidé nejvíce ocení smysluplné dárky, které vydrží

Zakladatel značky Fabini, která už dva roku nabízí nádobí vysoké kvality za dostupnou cenu, radí, co věnovat svým blízkým, abyste letos rozdávali opravdu smysluplné vánoční dárky.

Vánoční svátky se snadno mohou stát obdobím bezhlavého nakupování. Vyhněte se pořizování dárků, které se jednou použijí a vyhodí. Největší radost přece udělají hodnotné a krásné výrobky, které budou sloužit celý život. A každý den vás obdarovaným připomenou.

Pro maminku jedinečný nerezový pekáč

„Každá maminka peče. Ať už je to husa, buchty nebo třeba zelenina, určitě je umí ze všech nejlíp. Pořiďte jí kvalitní pekáč z vícevrstvé nerezové oceli, se kterým povýšíte její umění na mistrovské,” radí Jan Fabini. Pekáč peče zcela rovnoměrně, dlouho drží teplotu a jídlo v něm vypadá skvěle. Protože on sám vypadá nádherně. Uvidíte – až vám v něm příště přinese oběd, budete jí ho sami závidět.

Pekáč z vícevrstvé nerezové oceli z kolekce Lucca, cena od 3 599 Kč.

Tátovi a dědovi sadu ostrých nožů

Jestli váš tatínek nebo dědeček rád vaří, určitě ho potěší sada precizně kovaných nožů. Až je vezme do ruky, ocení propracovanou ergonomickou rukojeť, pevnou konstrukci a odolné ostří. Při krájení pak vynikne jejich vyváženost. A po letech také jejich dlouhotrvající ostrost. „Snad s nimi bude chtít vařit ještě častěji. A to by mohlo potěšit i maminku!” přináší tip na dárek Jan Fabini.

Pokročilá sada kovaných nožů z kolekce Lari, 5 ks, cena 4 399 Kč.

Velký kastrol pro babičku

„V kastrolu o objemu 3,5 litru uvaří babička pohodlně polévku pro celou rodinu. Rozvod a držení tepla jí usnadní práci a každý pokrm díky nim bude ještě o něco lepší, než obvykle,” slibuje Jan Fabini. Kastrol je navíc velmi pěkný, takže bude dělat parádu i na sváteční tabuli. Babička bude mít pochvalu od všech strávníků zaručenou – což ji stejně potěší nejvíc, však ji znáte.

Hrnec z vícevrstvé nerezové oceli s poklicí z kolekce Lucca, objem 3,5 nebo 7,5 litru, cena od 2 299 Kč.

Partnerce skvělou pánev s vysokými stěnami

Jestli si vaše manželka či přítelkyně vaření užívá, do hluboké pánve se okamžitě se zamiluje. Pánev Lucca z vícevrstvé nerezové oceli je prostorná, praktická a opravdu krásná na pohled. „Vaření s ní je neskutečně pohodlné a pohodové. Poslouží téměř na vše, od omelety přes těstoviny až po dušené maso dá se v ní také péct. Zkrátka a dobře… Nebuďte překvapeni, když si ji vaše drahá bude chtít s sebou vzít na dovolenou,” vtipkuje Jan Fabini.

Hluboká pánev z vícevrstvé nerezové oceli s poklicí z kolekce Lucca, cena 2 399 Kč.

Partnerovi funkční wok

Muži, kteří se nebojí vaření, často rádi experimentují. Proto ocení méně obvyklé kousky nádobí. Například wok z vícevrstvé nerezové oceli, který lze i bez plynového sporáku snadno rozpálit na vysokou teplotu, teplo spolehlivě rozvádí až do krajů a perfektně ho drží. Navíc skvěle padne do ruky. Je to krásný kousek, na který bude váš muž pyšný.

Pánev WOK z vícevrstvé nerezové oceli s poklicí z kolekce Lucca, cena od 3 699 Kč.

Pro dceru a syna startovací sadu

Pokud vaše dospělé děti vybavují domácnost, budou mít ze startovací sady velkou radost. Hrnec, rendlík a pánev z vícevrstvé nerezové oceli jsou to nejlepší, s čím můžou začít. Je to set zcela základních druhů nádobí, které by v žádné správné domácnosti neměly chybět.

Startovací sada nádobí z vícevrstvé nerezové oceli z kolekce Lucca, cena 4 499 Kč.

Pro mladou rodinu pokročilou sadu nádobí

Plánujete-li smysluplně obdarovat mladý pár nebo rodinu, zvolte velkou sadu nádobí, která se skládá z pěti zcela zásadních kusů. Součástí je velký hrnec, kastrol, rendlík, nepřilnavá pánev a nerezová pánev s vysokými stěnami, to vše i s poklicemi. S touto výbavou lze uvařit téměř vše, včetně vývaru pro novopečenou maminku. A pokud bude mít nádobí úspěch, není nic snazšího, než výbavu postupně doplňovat.

Pokročilá sada nádobí z vícevrstvé nerezové oceli z kolekce Lucca, cena 9 999 Kč.

Praktické dárky z kolekcí Lucca a Lari pořídíte na fabini.cz.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: