04. března 2022
Kategorie: PR Tipy

Neberou vás tradice? Zkuste Velikonoce ve scandi stylu

Velikonoce jsou ze své podstaty tradiční svátky, ne každému jsou ale pestrobarevné kraslice po chuti a hlavně – ne každému se hodí do interiéru. Pokud je vám sympatičtější minimalistický a moderní styl, ale o sváteční výzdobu svůj domov nechcete ochudit, vyzkoušejte Velikonoce ve scandi stylu! Handmade tvůrci z online tržiště Fler.cz vám poradí, jak na to.

Papírová vajíčka se zaječími oušky z vysokogramážního grafického papíru v pastelových barvách jsou velmi pevná a kompaktní. Vajíčko má dírku, za kterou ho můžete pověsit.

6 ks velikonočních vajíček s oušky, dárkové balení, zn.: Fler.cz/Papetape, 420 Kč.

100% bavlněný polštář ve čtyřech různých barvách je potištěný ekologicky šetrnými barvami technologií přímého potisku na textil. Potisk tedy ani po čase nepraská a není znatelná jeho vrstva na tkanině.

Povlak na polštář 50 x 50 cm BUNNY IN THE GARDEN III, zn.: Fler.cz/Gingerprint, 399 Kč.

Velikonoční tabuli vám ozdobí zaječí rodinka, tedy tři do sebe zapadající zajíčci z dubového masivu. Je na vás, jestli necháte zajíčky pospolu nebo každého postavíte zvlášť.

Zaječí rodinka, zn.: Fler.cz/jik-wood, 338 Kč.

Nedovedete si představit Velikonoce bez dekoračního věnce? Vsaďte na tlumené barvy a přírodní materiály jako jsou větvičky, skořápky od vajíček a peříčka. Kuřátka a barevné kraslice by vám scandi dojem pokazila.

Velký vajíčkový věnec, zn.: fler.cz/prirodni-dekorace, 690 Kč.

Ručně malovaná dekorace ve tvaru zajíčka je vyrobená ze 100% bavlny a zdobí ji dřevěné srdíčko. Vybrat si můžete ze tří barev: minimalistické šedé, starorůžové nebo mentolové.

ZAJÍČEK s dřevěným srdíčkem – šedobéžová, zn.: Fler.cz/KarlLenka, 129 Kč.

Kouzlo skandinávského stylu spočívá v tom, že dokáže vytvořit útulnou domáckou atmosféru za pomoci velmi minimalistických prvků – tlumených barev, přírodních materiálů a jednoduchých tvarů. Což je, nalijme si čistého vína, pravý opak českých Velikonoc. Kdo ale říká, že je nemůžete pojmout po svém?

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: