14. července 2021
Kategorie: PR Tipy

Oslavou 4. narozenin odstartovala prázdninová sezóna na Stezce korunami stromů Krkonoše

Stezka korunami stromů Krkonoše byla otevřena v roce 2017. Letošní, čtvrté narozeniny oslavila na počátku července dnem plným zábavy pro děti i dospělé. Pod taktovkou agentury VOSA z Trutnova tak zahájila další prázdninovou sezónu. Vzdělávací zastávky, které jsou na Stezce celoročně, adrenalinová zákoutí, jejichž počet průběžně narůstá, doplní v následujícím období letní Stmívání, program, při kterém atmosféru her a zábavy střídají romantické večerní výhledy, povídání o nocích v lese spojené s hudebním vystoupením.

Oslavy 4. narozenin začínaly již u pokladny, kde dětem byly rozdány speciální kartičky s názvem „Pohádkový les“. Po celé trase o délce více jak 1 500 m bylo rozmístěno 5 stanovišť, na kterých děti mohly během dne potkat Červenou Karkulku, Vodníka, Sněhurku, Čerta a Ježibabu. Ti všichni se postarali o pohádkovou atmosféru a zpestřili den nejen nejmenším. Na každém stanovišti čekal na účastníky jednoduchý úkol, za jehož splnění obdrželi razítko. Při splnění všech úkolů byly děti v cíli putování odměněny točenou zmrzlinou. Na odměnách bylo natočeno více jak 460 zmrzlin.

Již tradičně nechyběli na oslavách ani akrobaté z La Putyka, chodci na chůdách či dřevosochaři, kteří odvedli výbornou práci a vytesali spoustu nádherných soch. V poledne se návštěvníci sešli u narozeninového dortu, který společnými silami rozkrojili jednatelé Marie Jarkovská a Filip Pekárek. K vidění byl i naučný stánek Správy Krkonošského národního parku, který oslovil především milovníky našich hor.

Červencová oslava není zdaleka vše, co Stezka připravila pro veřejnost. Romantické duše se mohou těšit na výjimečné procházky při stmívání. Návštěvníky na nich doprovodí průvodce ze Správy Krkonošského národního parku, který se s nimi podělí o zajímavosti ze života ptactva Krkonoš, respektive z nočního života v lese. Přímo na vrcholku vyhlídkové věže bude pro tyto příležitosti připraveno i malé občerstvení a sklenka prosecca či nealko sektu. Chybět nebude ani hudební doprovod, který zpříjemní pohledy do krajiny.

Vstupenky jsou k zakoupení na e-shopu Stezky. V ceně je jak občerstvení, tak sklenka prosecca.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: