29. září 2023
Kategorie: PR Tipy

Pořádáte večírek? Dejte o tom ostatním vědět vlastním plakátem!

Chystáte večírek, párty či jinou akci a chcete pozvat hosty originálním způsobem? Pak by vám neměly chybět vlastnoručně vyrobené plakáty a pozvánky. Přinášíme návod, jak na to!

Buďte moderní!

Tradiční papírové pozvánky už dnes nejsou tak úplně in, na druhou stranu pozvánky na sociálních sítích sdílí každý a v tom množství se mnohdy ztrácí a na hosty pak čekáte marně. Jděte svou cestou! Chcete-li hosty na svou akci pozvat kreativně, zkuste vytvořit tematické vlastní plakáty. Můžete využít různé motivy, barvy i materiály. Fantazii se meze nekladou.

Tipy na výrobu originálních plakátů:

  • Vyberte nosný motiv akce: hudba, styl, téma oslavy, program apod.
  • Použijte vtipné hlášky, slogany, komiksové bubliny.
  • Nebojte se experimentovat s barvami, tvary a písmem.
  • Zahrňte důležité informace: místo konání, čas a dresscode (masky, ležérní apod.).

Věděli jste, že…
…nejstarší dochované plakáty pochází už ze starověkého Říma a Egypta a datují se do doby zhruba prvního tisíciletí před naším letopočtem? Tehdy sloužily k oznámení gladiátorských her či trhů.

Vlastní plakát podle vašeho stylu

Zajímavé je také pracovat s retro efekty, jako jsou sépiové fotky, nebojte se ale ani popustit uzdu fantazii a plakát stylizovat třeba jako komiks nebo jen ve vybraných tónech. Díky tomu docílíte originálního výsledku.

Vyberte si kvalitní tiskárnu!

Hotové návrhy plakátů s vlastními fotkami či třeba ilustracemi nechte profesionálně vytisknout v kvalitní digitální tiskárně, jako je například 24PRINT. Profesionální tisk zajistí precizní a kvalitní výsledek s ostrými detaily a živými barvami. Navíc s moderními tiskárnami není problém tisknout velkoformátové plakáty o rozměrech i 100 × 300 cm.

Uspořádejte párty, na kterou jen tak nikdo nezapomene. A vlastní plakát si pak můžete nechat na památku!

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: