27. června 2022
Kategorie: PR Tipy

Rezidenční projekt Byty Na Vackově hlásí další etapu

Pokud vás v minulých letech upoutala nabídka nových bytů na Vackově, ale z nějakého důvodu jste na ni nestihli zareagovat, máte jedinečnou šanci chybu napravit. Metrostav Development totiž ve svém úspěšném projektu pokračuje další etapou.

Možná jste ale o rezidenčním projektu Byty na Vackově nikdy dříve neslyšeli, protože se o možnosti vlastního bydlení v oblasti Horního Žižkova zajímáte až nyní. V každém případě děláte dobře, protože jde o lokalitu se slibnou budoucností.

Kde je Vackov a proč se tam zabydlet?

Oblast Vackova najdete severovýchodně od bývalého nákladového nádraží a jižně od parku Židovské pece, který tvoří její přirozenou hranici. Poměrně neznámá pražská lokalita ožila díky Josefu Vackovi – na popud architekta a stavitele zde vyrostly první domky pro dělníky a škola. Současná občanská vybavenost je samozřejmě na mnohem větší úrovni a v blízké budoucnosti se Horní Žižkov transformuje na významné rezidenční a obchodní centrum.

Navzdory plánovanému rozvoji zůstane nová etapa projetu Byty Na Vackově místem jako stvořeným pro každého, kdo preferuje soukromí a klid, ovšem v bezprostřední blízkosti velkoměsta.

Co můžete čekat od nových bytů?

Pro zájemce o život na Vackově si developer přichystal celkem 163 moderních bytů v širokém spektru dispozic. Ve čtyřech nových domech budou na prodej kompaktní1+kk s obytnou plochou 34 m², ale také velmi prostorné pětipokojové byty s velikostí podlahové plochy 115 m².

Všechny nové byty nabídnou vysoký standard v podobě kvalitních materiálů, minimalistického elegantního designu, s důrazem na funkčnost a prakticky řešené dispozice. To vše v rozmanité čtvrti s příjemnou atmosférou.

Aktuální informace o průběhu výstavby, platný ceník a odpovědi na otázky ohledně financování najdete na stránkách byty.navackove.cz. Nabídka volných bytů se rychle ztenčuje a zaváhat znamená riskovat, že zakrátko již nebude z čeho vybírat.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: