22. dubna 2021
Kategorie: PR Tipy

Seznamte se s nejlepšími botami, které můžete nosit k šatům

Šaty jsou nepochybně atributem jarního a letního šatníku. Rádi je nosíme jak každý den, tak i na speciální příležitosti. Avšak aby ideálně zdůraznily výhody naší krásy a siluety, důležité je vhodně k nim přizpůsobit doplňky, a především boty. Dnes navrhujeme, jaké boty budou nejlepší k šatům.

Baleríny

Tento druh bot miluje každá žena. Dámské baleríny jsou lehké polobotky na ploché podrážce, které mohou být vyrobené jak z kůže, tak i syntetických materiálů. Dámské baleríny jsou ideální pro každodenní stylizace, ve kterých kromě módního looku, důležité je pohodlí. Budou skvěle harmonizovat s téměř každým druhem šat. Pro ty lehké, dívčí o volnějším střihu, ideální budou baleríny vyrobené z lněného, džínového materiálu nebo jiné, měkké látky.

Pokud hledáte baleríny k jednoduchým šatům o formálnějším střihu, můžete si vybrat ty z lité kůže nebo semišové, v tónovaném barevném provedení. V případě, když chcete zdůraznit svou stylizaci, můžete vybrat k šatům baleríny ve výraznějších barvách, ozdobené přezkami nebo přešitím.

Baleríny o sportovním střihu budou ideální pro bavlněné šaty v městském stylu. Takové boty jsou ideální pro osoby, které hodně času tráví na nohou a zároveň chtějí vždy dobře vypadat.

Lodičky na podpatku

Není nic ženštějšího než spojení lehkých šat s lodičkami na podpatku. Taková stylizace je ideální nabídkou pro ženy, které chtějí zdůraznit svůj půvab. Lodičky na podpatku, na jehlovém podpatku nebo na sloupku budou krásně harmonizovat s šaty o délce mini a midi, jak s těmi o tužkovém, tak i rozšířeném střihu. Takový komplet můžete klidně obléct na procházku, do kavárny nebo na party. Pamatujte také, že čím kratší šaty, tím podpatek by měl být subtilnější, díky čemuž celek bude harmonický. Lodičky na tlustém podpatku ve spojení s kratšími šaty může způsobit, že naše stylizace bude vypadat nemotorně a bez šarmu.

Zatímco k dlouhým šatům si můžete vybrat lodičky na platformě nebo klínku. Ženy, které se necítí stabilně v botách na vysokém podpatku, mohou k maxi šatům nosit lodičky na ploché podrážce.

Sandály

Na jaře a v letě k šatům můžete nosit sandály. Ty na ploché podrážce budou vhodné pro každou délku šat. Každodenní šaty můžete spojovat s pletenými sandály – lněnými, koženými nebo ve sportovní verzi – vyrobenými z pletených popruhů. K elegantnější stylizaci s šaty ideální budou sandály vyrobené z tenkých, kožených řemínků, zdobených zirkony nebo kamínky. V případě kreací na formálnější setkání nebo party doporučujeme si vybrat sandály na jehlovém podpatku, díky kterým naši stylizace bude vypadat velmi elegantně a vkusně.

Vhodný výběr bot k šatům nám zajistí módní a stylový look pro každou příležitost.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: