06. prosince 2023
Kategorie: PR Tipy

Sháníte pravidelný úklid bytového domu? Víme, na koho se obrátit

V dnešní době všichni moc dobře chápeme, jak extrémně důležitá je čistota. Tento fakt si samozřejmě uvědomují i jednotliví majitelé bytů a nájemníci, kteří žijí ve vašem domě. Přesně proto byste měli udržovat společné prostory čisté. Jaká firma vše zařídí bez toho, abyste utráceli balík?

Od schodišť až po výtahy

Možná se to zdá jako banalita, ale najít vážně spolehlivou firmu není tak jednoduché. V dnešní době je nutné dodržovat určité standardy, bez nichž se opravdu neobejdete. Stejně tak nám je jasné, že nechcete zbytečně utrácet.

V mnoha případech je přitom smluvně určeno, v jakém stavu mají být všechny společné prostory. Nesplníte-li danou povinnost, hrozí vám pokuty ze strany konkrétního družstva. Ve vážných případech dokonce i výpověď smlouvy a další tresty.

Ověřená úklidová společnost

Jaká firma vychází nejlépe v poměru ceny a kvality? Na základě zákaznických referencí stojí za zmínku hlavně úklidová firma Praha pod křídly společnosti Uklizený panelák. Tito odborníci se zaměřují právě na společné prostory v panelových domech.

Určitě vás bude zajímat, kolik takové služby stojí. V tom případě si stačí rozkliknout webové stránky pod vloženým odkazem a vyplnit jednoduchou tabulku. Na jejím základě se před vámi objeví cena, s níž můžete počítat.

Jako příklad si uveďme malý činžovní dům s patnácti byty a čtyřmi patry. Profesionální úklid takových prostor vás vyjde jen na 1 811 Kč za měsíc. Panelový dům s třiceti byty a sedmi patry vychází na 3 506 Kč měsíčně.

Stejně tak si lze objednat doplňkové služby, jako je mytí oken, světel a konstrukce zábradlí / úklid sklepa / úklid výtahu a podobně. Záleží jen na vašich přáních. Díky profesionální technice a zkušeným pracovníkům zvládnou zmínění odborníci cokoliv.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: