02. ledna 2019
Kategorie: PR Tipy

Spodní prádlo musí ladit s oblečením. 5 zaručených tipů pro perfektní look!

Předpokládáme, že stejně jako drtivá většina žen, máte i vy v šatníku alespoň pár kusů barevného spodního prádla. Bílé a černé sety umí s oblečením nakombinovat kde kdo, ale jestlipak umíte nosit trendy odstíny? Pro jistotu jsme pro vás připravili 5 skvělých tipů. Budou se vám hodit!

1) Slaďte barvu spodního prádla s outfitem

Podprsenka i kalhotky by měly s oblečením barevně ladit. Zlaté pravidlo dodržujte především v případě bílého outfitu. A raději se nepouštějte do experimentů ani u žlutých odstínů. Vzít si tyrkysové prádlo pod sněhobílou halenku zkrátka není dobrý nápad.

2) Ramínko jako doplněk

Spodní prádlo by mělo zůstat skryto, ale některé halenky či šaty více odhalují než zakrývají. Pokud s oblibou nosíte právě takové oblečení, nezbude vám, než se poohlédnout po podprsence s ramínky v odpovídající barvě. Měla by se svrškem ladit a v lepším případě ho doplnit. V případě pestrobarevného outfitu neváhejte zvolit prádlo v kontrastních barvách!

3) Nechte podprsenku vyniknout

Tip pro odvážné: designově zajímavé dámské podprsenky není na škodu nechat vyniknout. Buďte však opatrná – celek bude působit dobře jen v případě vhodně zvoleného svršku. Jako ideální se jeví oblečení v černé, tmavě zelené či indigo. A nezapomeňte roztříštit pozornost výraznějším šperkem.

4) Kdy nenosit černou a bílou

K největším přešlapům patří kombinace tmavé podprsenky a světlého svršku. Plný počet bodů od módní policie však dostanete také za „white on white“, tedy za bílou podprsenku pod bílým outfitem. Zapamatujte si, že pod bílé tričko či blůzu patří prádlo v tělové barvě!

5) Pozor na výrazné kousky

Chystáte-li se vyrazit v hladkém tričku, rozhodně si pod něj neberte podprsenku s krajkou či výrazným lemem. Mnohem lépe vypadá minimalistická dámská podprsenka Calvin Klein. Nijak nenaruší harmonii přiléhavého topu.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: