22. června 2021
Kategorie: PR Tipy

Stop otravným komárům – okenní sítě proti hmyzu zastaví nežádoucí návštěvníky

Co otráví příjemný letní večer doma s knížkou víc než protivný hmyz? Nemusíte se potit za zavřenými okny jen proto, abyste neposbírali pár štípanců. Se sítěmi proti hmyzu si pohodlně vyvětráte i s rozsvíceným světlem.

Snadná montáž, stoprocentní ochrana

Sítě proti hmyzu nainstalujte tam, kde nejčastěji větráte. Vyhněte se univerzálním rozměrům sítí z hobby marketů a zavolejte odborníkovi. Ten vaše okna zaměří a doporučí nejvhodnější typ sítě. Kvalitní firma navíc ochranu proti hmyzu vyrobí na míru i do specifických průhledů a světlíků.

Nasazení sítí je poměrně snadné, přesto využijte pomoci montážníků. Neutěsněnými škvírami jinak můžou přijít nezvaní škvoři a jiný drobný hmyz.

Na vás potom zůstává výběr barvy rámů a síťoviny. Nahlédněte do vzorníků a zvolte takové sítě proti hmyzu, které k vašim oknům perfektně sednou. Jaké typy a varianty firmy dodávají?

Rámové sítě kdykoliv sundáte a zase nasadíte

Tento druh sítí je oblíbený pro svou snadnou instalaci. Zapomeňte na vrtání, rámové sítě pomocí pantů jednoduše nasadíte na okno. Výhodou je, že je před zimou nebo během jarního úklidu pohodlně sundáte.

Aby vám rámové sítě vydržely roky, vybírejte ty z extrudovaného hliníku. Materiál se vyznačuje tvarovou stálostí a výraznou odolností proti nepříznivému počasí. Sítě se hodí pro všechny typy oken a vyrábí se v různých barvách.

Rolovací sítě – pohodlí na prvním místě

Do oken, kde by ochrana proti hmyzu občas překážela, zvolte rolovací síť. Tu jednoduše vyrolujete a zastavíte v jakékoliv poloze, podle toho, jak zrovna potřebujete. Drobnou nevýhodou rolovacích sítí je úložný box v horní části rámu okna, který ubírá na světle v místnosti.

Rolovací sítě se vyrábí ve vertikální nebo horizontální variantě a jsou vhodná pro plastová, dřevěná i hliníková okna.

Posuvné sítě zvolte do úzkých a dlouhých oken

Na terasu, zimní zahradu nebo kamkoliv jinam, kde máte francouzská okna, pořiďte posuvné sítě proti hmyzu. Se systémem pojezdových kolejnic se pohodlně manipuluje, vyžadují však prostor pro posun alespoň na jednu stranu.

I posuvné okenní sítě proti hmyzu pořídíte v různých barevných kombinacích. Vyberte si takové, které perfektně ladí k rámům vašich oken.

Okurková sezóna výrobcům okenních sítí skončila už začátkem jara. Nečekejte na vhodnější příležitost a oslovte kvalitní firmu s poptávkou po sítích proti hmyzu ještě před létem.

Autor článku: Veronika Jínová

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: