12. listopadu 2020
Kategorie: PR Tipy

TZ: Hračky, které „sehrávají“ generace

Chcete svým dětem nebo vnoučatům nadělit pod stromeček hračku, která je nejen bude bavit, ale zároveň bude i bezpečná, odolná, ekologická a navíc vyrobená v České republice? Společnost KOVAP je firma s více než 70letou tradicí výroby. Kdo by si nepamatoval dokonale zpracovaný traktor na klíček, kluka na tříkolce nebo berušku, která nikdy nespadne ze stolu. Plechové hračky z KOVAPu spojují generace i díky tomu, že svojí kvalitou hravě strčí do kapsy ty z barevného plastu.

S blížícími se vánočními svátky přemýšlíme nad tím, čím obdarovat své děti. Na pultech obchodů a v e-shopech najdeme záplavu plastových, elektronických, blikajících a mluvících hraček – po pár dnech ale většinou přestanou děti bavit, nenechávají totiž prostor jejich fantazii. Případně se nekvalitní plast rozlomí a skončí v popelnici.

Nebylo by lepší dopřát dětem opravdu kvalitní hračku české výroby, která je prověřená už třemi generacemi spokojených dětí i jejich rodičů? Plechové hračky jsou ekologické a lépe pomáhají dětem s budováním motoriky, protože na rozdíl od těch plastových pevně drží svůj tvar. Vzhledem k materiálu také vydrží mnoho let.

Hračky z KOVAPu jsou navíc držitelem certifikátu Bezpečná hračka. Plechové hračky jsou ručně vyráběné ve Východních Čechách, každý kousek je tedy originál. Podpoříte tak i tradiční českou výrobu, což je v dnešní době obzvláště cenné.

Navštivte stránky www.kovap.cz a můžete vybrat originální vánoční dárky nejen dětem, ale i dospělým, kteří si díky nim nostalgicky zavzpomínají na dětská léta.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: