20. listopadu 2019
Kategorie: PR Tipy

TZ: Plechové hračky opět na výsluní! – Potěšte své děti i sebe tradičním českým výrobkem

Plechová beruška na klíček, lanovka přes celý pokoj, nebo funkční model parního válce, který vám záviděly všechny děti v sousedství… Pamatujete?  Výrobcem těchto hraček je firma KOVAP, která do dětských očí přináší radost již více než 70 let. I dnes si děti mohou hrát s těmito legendárními hračkami v mnoha variantách – stačí si jen vybrat!

Nadšené budou nejen děti, ale i rodiče, kteří svým ratolestem chtějí dopřát kvalitní hračku české výroby, raději než kus barevného plastu z Asie. Hračky firmy KOVAP jsou ekologicky nezávadné, šetrné k přírodě a pyšní se mimo jiné certifikátem BEZPEČNÉ HRAČKY.

Firma KOVAP se pyšní širokým sortimentem originálních plechových hraček jako je beruška na klíček, která nikdy nespadne ze stolu, nebo model traktoru Zetor, jež v přesném měřítku napodobuje originál, nechybí mu řazení, zpátečka ani funkční volant. Nechybí ani Tatra, horská lanovka a další tradiční i moderní modely. U všech produktů firmy KOVAP je kladen důraz na ruční výrobu, precizní provedení a dlouhou životnost. Plechové produkty značky KOVAP jsou ideálním dárkem pro děti i dospělé, kterým připomene jejich vlastní dětství. Patří také k populárním tradičním suvenýrům z České republiky.

KOVAP Náchod

Česká společnost KOVAP Náchod, s. r. o. je celosvětově známým výrobcem plechových hraček s tradicí od roku 1946, kdy byla v Československu založena jako rodinná firma bratry Sedlákovými. Tehdy vznikla první hračka – legendární Parní válec, který se po drobných úpravách vyrábí dodnes.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: