28. listopadu 2020
Kategorie: PR Tipy

Vytvořte si z dekorační látky originální vánoční výzdobu

Každá žena prahne po dokonalé domácnosti, kterou by jí kamarádky záviděly. Především na Vánoce se musí předvést a vybavit ji dekoračními polštářky, závěsy, ozdůbkami či ubrusem s prostíráním.

Pokud nemáte dostatek fantazie a nedokážete si vymyslet líbivé dekorace samy, mrkněte na internet, kde se to radami a tipy jen hemží. Především si však nachystejte vánoční látky, ze kterých budete tvořit. Po ruce byste měly mít také šicí stroj, nit a jehlu, mašličky, bavlnky a jiné ozdoby z galanterie.

Dejte na svou představivost!

Kvalitní dekorační látky jsou k dostání v každém dobrém e-shopu s bytovým textilem. Pakliže se nemůže rozhodnout, jaké vánoční látky zvolit, objednejte si jich více. Doma se určitě budou hodit. Do dětského pokojíčku padnou jako ulité motivy s vánočními stromečky, zimními trpaslíky, zasněženými chaloupkami a nazdobenými perníčky. Do kuchyně a obývacího pokoje sedí decentnější vzory se sněhovými vločkami, vánočními hvězdami a zelenými větvičkami.

Z látek si můžete ušít závěsy do pokoje, povlaky na vánoční polštářky, ubrus na sváteční stůl, prostírání a dečky na konferenční stolek. Ze zbytků látky si s dětmi vytvořte vánoční dekorace ve tvaru vloček, andílků, hříbků, trpaslíků. Látky se vám budou dokonce hodit na kapsáře, adventní pytlíkové kalendáře a na ozdobu adventního věnce.

Vánoční polštářky nesmí scházet!

Jestliže si netroufáte na šití povlaků na dekorační polštářky, jednoduše si je objednejte v eshopu s bytovým textilem. Podívejte se do internetového obchodu Bytema a inspirujte se pestrou nabídkou vánočních polštářků. Možná se vám zalíbí motivy medvídka s vánočními dárky, adventního věnce, svíček a hvězd se stříbrnými odlesky, nazdobeného stromečku, veselého sněhuláka a zasněžené chaloupky.

Nenechte nic na poslední chvíli a zajistěte si vánoční látky a polštářky s předstihem!

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: