18. února 2017
Kategorie: PR Tipy

Zlaté kování na dveře do moderních i stylových interiérů

Dveřní kování, které nabízíme, se nazývá rozetové. Rozetové kování na dveře lze poznat tak, že má rozdělenou část pro zámek a samostatnou kliku. Při výběru dveřního kování se snažíme často výběr dveřních klik odvozovat od toho, co již na své stavbě máme – od oken, rámů a zbytku interiéru. Volba nábytku a styl interiéru nám ale udává především to, jaké doplňky a tedy i dveřní kování bychom měli volit.


Výběr dveřního kování nikdy neprovádíme v časové tísni, neboť by to mohlo ovlivnit výsledný ráz interiéru. Je třeba se zamyslet, v jaké stylu je interiér veden – a sice, jestli je moderní či stylový. Pokud máme byt vybaven masivním nábytkem, volíme i dveřní kování stylové, pokud je moderní, výsledným dojmem dveřního kování by měly být dveřní kliky moderních tvarů a vzhledu.

Vhodné dveřní kování navodí pocit domova

Pohled na dveře s vhodnou klikou nám dává pocit domova a útulné zabydlenosti, proto výběr klik nikdy nepodceňujte. Výbornou volbou pro přidání hodnoty interiéru a jeho celkového dotvoření dojmu jsou zlaté dveřní kliky. Zlatá barva vypadá „draze“ a nikdy nevyjde z módy. Zlaté dveřní kliky se hodí do moderních i stylových domácností, i zde ale platí, že musíme dobře zvolit kování na dveře tak, aby ladilo a tvar i styl kliky odpovídaly požadovanému výslednému dojmu.

Tiffany – design pro reprezentativní budovy

Reprezentativně vyhlížející interiér si zaslouží kliky se zajímavým tvarem hmatové části. Takovému stylu odpovídají dveřní kliky nazvané Tiffany. Kliky na dveře s názvem Tiffany jsou jednoduchého tvaru a příjemné na uchopení. Jsou vyráběné z kvalitní mosazi s označením MS58 a na jejich povrchovou úpravu zirkonium se vztahuje prodloužená záruka 15 let, stejně jako na ostatní druhy zlatých klik, které vám představíme. Tiffany dveřní kliky jsou designové a hodí se do moderních, ale také klasických interiéru.

Kliky na dveře Royal pro stylový interiér

Jste vyznavači masivního stylového nábytku a uznáváte klasický styl? Do stylového prostředí se budou hodit kliky na dveře, které vyzařují luxus a stylovost – jako jsou dveřní kliky s příznačným názvem Royal. Dveřní kování Royal vyniká krystalovým zdobením a velmi atraktivním designem. Jsou vyráběny z kvalitní mosazi MS58 a mají prodlouženou záruku, dodají vašemu interiéru lesk a hodnotu.

Cartier a Lucea pro moderní vzhled

Jako majitelé moderního vzdušného designu však oceníte dveřní kování, které bude zároveň i designovým doplňkem. Dveřní klika nesoucí jméno Lucea je elegantního hranatého tvaru a je na přední straně zdobena broušenými kamínky od Swarovského. Vyrobena je stejně jako dveřní kování z řady Cartier z kvalitní mosazi MS58. Cartier je velmi luxusní moderní dveřní kování, které každého ihned upoutá nadčasovým designovým vzhledem. Její vzhled zdobí z horní strany kamínky od Swarovského a dveřní kování Cartier rozhodně dodá na hodnotě celému interiéru. Na dveřní kování Cartier platí prodloužená záruka na 15 let, její povrch je vyroben z kvalitní mosazi 58. Dveřní kliky Lucea a Cartier se vám neokoukají a dotvoří moderní vzhled každého bydlení.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům:
Štítky: