26. ledna 2022
Kategorie: PR Tipy

Znáte nejoblíbenější značku šipek Harrows? Nabízí sortiment pro začínající i profesionály

Chcete se zlepšovat v hraní šipek a vyzkoušet si třeba některý ze soutěžních turnajů? V takovém případě budete potřebovat kvalitní šipky, s jejichž pomocí to dokážete. Správnou volbou jistě budou šipky Harrows. Jde o jednu z nejznámějších a nejoblíbenějších značek šipek, kdy vsázíte na kvalitu a máte možnost vybrat si z opravdu pestrého sortimentu. Podle čeho zvolit ty nejvhodnější šipky a jaký je příběh značky Harrows? To se dočtete přímo v tomto článku.

Šipky Harrows – nejznámější značka mezi šipkaři

Když se zeptáte na značku šipek, od mnoha lidí dostanete odpověď právě Harrows. A není se čemu divit. Šipky Harrows vznikly v roce 1973 a za tu dobu urazily opravdu dlouhou cestu. Dnes se jedná o jedničku na světovém trhu. Důvodem je precizní vývoj šipek z pohledu materiálu i tvarování. Cílem společnosti je maximální zaměření na kvalitu, aby šipky dlouho vydržely a umožnily začínajícím i profesionálním hráčům naplno využít jejich potenciál. Aby bylo možné dosáhnout tak výborných šipek, používá společnost nejnovější technické a vědecké poznatky, které kombinuje do výsledné podoby jednotlivých variant šipek. A že je opravdu z čeho vybírat. Právě bohatost sortimentu je jednou z výhod u šipek Harrows. V pestré nabídce si vyberou začínající nadšenci, ale i ostřílení profesionální hráči, kteří hledají kvalitní šipky pro trénink i turnaje.

Jak vybrat ty správné šipky

Pro výběr šipek je dobré využít zkušenosti ze hry. Když žádné nemáte a nedokážete ještě odhadnout, jaké parametry by mohly vyhovovat konkrétně vašemu stylu, oceníte univerzální doporučení na střední hodnoty, od kterých se následně můžete posunout k jiné variantě.

Všímejte si materiálu

Při výběru šipek je důležité sledovat materiál. Běžní hráči si vystačí s mosaznými šipkami. Ty jsou poměrně velké, ale zase mají příznivou cenu a jsou vhodné pro začátečníky. Pro zkušené hráče mohou být vhodnější wolframové šipky, které vynikají menšími rozměry.

Váha šipek

Pro pohodlnou hru se šipkami a dosahování optimálních výsledků, je důležité používat šipky o vhodné váze. Při hře se šipkami s kovovými hroty začínejte na středních hodnotách kolem 20 gramů. U plastových variant si vyberte šipky o hmotnosti kolem 16 gramů a případně svůj výběr upravte podle toho, co vám bude více vyhovovat.

Podle způsobu hry

Dalším důležitém rozdělením šipek je to, o jaký způsob hry jde. Konkrétně záleží na tom, jaký terč používáte. Pro hru na sisalovém terči budete potřebovat pevné a tvrdé šipky s kovovými špičkami. Druhou variantou jsou měkčí šipky s plastovými hroty, které jsou vhodné pro hru na elektronických terčích. Ty zvládnou automatické počítání skóre i při větším počtu herních kol.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: