20. března 2023
Kategorie: Lifestyle

Charakteristika 3 vodních znamení zvěrokruhu žen

V tomto článku si představíme charakteristiku tří ženských vodních znamení zvěrokruhu. Každé z nich je zajisté něčím zvláštní a v některých ohledech mají tyto tři znamení i něco společného. Představme si je tedy a sami můžete posoudit, jestli tato charakteristika pasuje třeba na vás nebo na někoho, koho znáte. 

RYBY (19.2. až 20.3.)

Ženy narozené v tomto znamení bývají extrémně nadané, stoprocentně ženské a ochotné pomoci všem, které milují. To samozřejmě zahrnuje i zatoulaná nebo nemocná zvířata. Do určité míry sice žijí jakoby ve své fantazii a občas se chovají přehnaně citlivě, ale snadno s nimi navážete inteligentní a věrný vztah. Ženy, ve znamení ryby jsou totiž velmi soucitné, obětavé a všestranné s milou stránkou osobnosti. Mají své křehké kouzlo přitažlivosti a umí být smyslné, jelikož to jsou citlivé duše s klidnou povahou.

Které známé ženské osobnosti se narodily v tomto znamení? Každý jistě zná Sheron StoneDrew Barrymore nebo Olivii Wilde.

RAK (21.6. až 22.7.)

Patří mezi nejsilnější a zároveň nejkomplikovanější vodní znamení. Ženy Raci mají tendence být ochranitelské a obranné, milují totiž rodinný život. Jsou často spojovány s domovem, mateřstvím, rodinou a její úmysly jsou chvályhodné. Je to citlivé znamení, které je loajální, romantické, ale i nesmělé a plaché. Do vztahu investuje naprosto vše, potřebuje však být hýčkána a před nebezpečím se stahuje.

Slavné osobnosti tohoto znamení jsou princezna DianaMeryl Streep nebo Judy Greer.

ŠTÍR (23.10. až 21.11.)

Štíři jsou považováni za nejsilnější znamení zvěrokruhu. Ví, co chtějí a jsou výborné ve všem, co dělají. Jejich vynalézavost a bojovnost je nesmírná, hlavně pokud se jedná o spravedlnost, bývají energické. Žena Štír je věrná a stálá, ale také umí být dost náročná, hlavně pokud je zrazena. Toto znamení má velice dobrou paměť, co nikdy nezapomíná, ale na druhou stranu to jsou velmi loajální přátelé.

Mezi slavné osobnosti narozené v tomto znamení patří Julia Roberts, Scarlett Johansson, ale i Jodie Foster.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: