14. prosince 2020
Kategorie: PR Tipy

Kvalitní ubytování ve Velkých Karlovicích? Romantika kousek od sjezdovky!

Ať je léto nebo zima, cestování po krásách přírody je stále aktuální. Česko je poseto nádhernými místy, která stojí za návštěvu. Jedním z nich jsou Velké Karlovice nacházející se v srdci malebných Beskyd.

Klíčem k pohodové dovolené je především komfortní ubytování Velké Karlovice. Místní hoteliéři nabízejí noclehy v luxusním měřítku. Na své si však přijdou i rodiny s malými dětmi, které neprahnou po přepychu a chtějí spíše ušetřit. Pakliže si rezervujete zimní pobyt včas, budete to mít ke sjezdovce co by kamenem dohodil!

Nezapomenutelné výhledy

Krajina Velkých Karlovic vám může být povědomá, protože se zde natáčely seriály Doktor Martin anebo Strážmistr Topinka. Není divu, že si filmaři vybrali právě tuto lokalitu. Je jako stvořená pro zimní i letní relaxaci a nabízí romantické výhledy do okolí. Mimo přírodní památky zde najdete stavby lidové architektury, kostelíky, boží muka, synagogu a židovský hřbitov. Léto patří koupání ve vyhřívaném koupališti Velké Karlovice, štěrkovém jezeru Nový Hrozenkov či aquaparku ve Valašském Meziříčí. Kroky turistů vedou k rozhledně Miloňová, do Karlovského muzea a Rožnova pod Radhoštěm, na Soláň, Pustevny a Radhošť. Nedaleko největších atrakcí najdete ubytování Vsetín a hotely Valašské Meziříčí.

Zima ve Velkých Karlovicích

Vášniví lyžaři budou nadšeni z příznivých sněhových podmínek a upravených tratí. Lyžovat mohou ve ski areálech Synot Kyčerka, Machůzky, Bílá a Kohútka. Běžecké lyžování je kolem Karlovic oblíbené a skvěle značené. Jedná se p cca 70 km stop. K dispozici jsou půjčovny lyží, lyžařské školy, snowtubingová dráha i dětský park s pohyblivými koberci. O romantiku se postará wellness hotel Horal, Soláň a L-Spa relaxační centrum Lanterna.

Pokud nevíte, kde hledat kvalitní hotely, mrkněte na hotely a ubytování na web Hotely.cz.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: