20. listopadu 2019
Kategorie: PR Tipy

TZ: V Galerie Harfa budou děti zachraňovat Zemi!

Poslední letošní díl nového vzdělávacího programu Galerie Harfa nazvaného Můj lepší svět bude v duchu ekologie a environmentalismu. Akce nazvaná „Zachraňme Zemi!“ proběhne v obchodním centru ve dnech 23. a 24. listopadu mezi 13 a 18 hodinou. Kromě samotného vzdělávacího programu čekají na děti zábavné soutěže a bohaté odměny. Vstup na všechny stanoviště je zdarma. 

Galerie Harfa spustila v březnu nový cyklus vzdělávacích pořadů pro děti nazvaný Můj lepší svět, ve kterém se zaměřuje na poznání lidského těla a prostředí, v němž žijeme. Po úvodních dvou dílech, zaměřených především na lidské tělo a člověka, se v zářijovém díle odklonila pozornost na přírodu a způsoby žití. Děti se vydaly na cestu kolem světa, porovnaly život ve městě a na vesnici. Dozvěděly se jaká specifika s sebou nese žití v pralese, na poušti a jaké výhody má bydlení v horách a u moře.

Poslední díl letošního roku „Zachraňme Zemi!“ proběhne v listopadu a bude se koncentrovat na naši planetu a životní prostředí. Dětem bude vysvětleno, jak funguje příroda, co to jsou klimatické změny, jak člověk svým chováním a činy ovlivňuje přírodní cykly, co je třeba změnit, abychom šetřili přírodní zdroje. Především si zopakují pravidla recyklace, dozví se, co se s odpadky děje, jaké možnosti zpracování člověk má. K novému poznání jim pomohou interaktivní panely a herní recyklační zóna. Zvídavé dotazy budou malým návštěvníkům zodpovězeny zábavnou formou, prostřednictvím her a soutěží. Čekají na ně také dárky a odměny.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: