29. března 2020
Kategorie: PR Tipy

TZ: Výzva Bricks 4 Kidz s kostkami LEGO

S uzavřením škol a školek nastalo období, kdy se musí děti věnovat školním povinnostem doma, pod dohledem rodičů. Důležité je nastavit režim a ten dodržovat. Určitě však nezapomínejte na to, že by se děti měly i odreagovat a jejich volný čas zkuste vyplnit zábavnými volnočasovými aktivitami. Michele Leschová z Bricks 4 Kidz® připravila nejen pro děti, ale i pro dospělé spoustu zajímavých úkolů s kostkami LEGO®. Zapojte se i vy do VÝZVY Bricks 4 Kidz®.

Stavebnice LEGO® je stálicí mezi hračkami již po několik generací, a tak je skoro jisté, že se najde v mnoha domácnostech. S kostkami LEGO® můžete stavět modely podle návodu, ale i podle své vlastní fantazie. Můžete plnit zábavné úkoly, objevovat, dokonce se i vzdělávat a soutěžit. Tým Bricks 4 Kidz® si pro vás na své Facebookové stránce Bricks4Kidz Praha připravil výzvu na každý den. Co den, to jeden nápad a podnět k prozkoumání. Hlavním úkolem je popasovat se s výzvou a výsledné dílo sdílet do komentářů pod fotku. S úkolem je vždy spojena i nějaká zajímavost, která rozšíří znalosti dětí a někdy i dospělých. A to není vše. Každá výzva bude mít i jednoho vítězného stavitele, pro kterého bude připraven dárek od Bricks 4 Kidz®.

Jaké výzvy již proběhly a jaké vás teprve čekají? Minulý týden stavěly děti například auta, rozhledny, dorty, pirátské lodě nebo hrady. Děti mohou také průběžně vypracovávat pracovní listy. Pro malé i velké stavitele připravili v Bricks 4 Kidz® spoustu spojovaček, osmisměrek, křížovek a další úkolů. Ty jsou vždy k jednotlivým výzvám připojeny a jediné, co je potřeba je pracovní listy vytisknout. Hlavním tématem byli zatím dinosauři a Harry Potter. V následujících dnech vás čekají další výzvy a další témata. Těšit se můžete například na Hvězdné války.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: