05. ledna 2018
Kategorie: Cestování

Lyžování v prázdninovém regionu TirolWest

Nejznámější lyžařské oblasti v Evropě, včetně Sv. Antona a Ischglu, se všechny nacházejí v okruhu 30 kilometrů a zaručují nekonečnou sněhovou zábavu.

Prázdninový region TirolWest na Tyrolské vysočině si letošní zimu znovu připravil pro lyžařské návštěvníky sjezdovek něco speciálního. Heslem „Hurá na safari!“ zve všechny dobrodruhy na lyžích, aby se účastnili lovu nejlepších lyžařských středisek, které od sebe dělí malá vzdálenost a lze se tedy mezi nimi přesunovat ve velmi krátkém čase.

Stovky kilometrů sjezdovek a zábavy pro lyžaře

V tomto prázdninovém regionu se nacházejí Evropská nejznámější lyžařská střediska, všechna v okruhu 30 kilometrů, která nabízí nekonečné množství zábavy na stovkách kilometrů sjezdovek. Můžeme zde najít Ischgl, jehož 235 kilometrů sjezdovek a různé lyžařské akce jsou známé široko daleko. Sv. Anton u Arlbergu a Lech/Zürs, kolébka alpského lyžování a Serfaus-Fiss-Ladis, obrovské lyžařské středisko určené pro celou rodinu – tato lyžařská lovecká výprava nabízí každému lyžaři od všeho kousek.

Každý den můžete zdolávat nové svahy a sjezdovky. V těchto nespočetných lyžařských areálech najdou vášniví lyžaři přesně to, za čím přijeli, a ještě mnohem více. Ti, pro které je honba za lyžováním až příliš dobrodružná, mohou využít výlety s průvodcem. Zaškolený průvodce vám ukáže, kde jsou nejlepší svahy, utajené chalupy či atraktivní lyžařské trasy.

Díky krátkým vzdálenostem mezi lyžařskými středisky plnými dobrodružství, se vždycky v mžiku přesunete zpět na svůj hotel v prázdninovém regionu TirolWest. Akce plné zábavy nebo i jen příjemné zimní procházky a další program vám nepochybně dobijí energii na další den dobrodružství na sjezdovkách.

Lyžařská oblast Venet – úchvatné výhledy a skvělý prašan

V prázdninovém regionu se nachází také menší známé středisko Venet, které je určené začátečníkům i pokročilým lyžařům. Obklopuje ho úchvatné panorama blízkých horských štítů, a každý si jistě užije sjezdovky, místy vedoucí lesem, které se rozprostírají na severních a jižních svazích.

Region TirolWest nabízí zimním dobrodruhům a fanouškům lyžování to nejlepší pro strávení nezapomenutelných zimních prázdnin.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: