08. října 2023
Kategorie: PR Tipy

Podzimní dovolená v Chorvatsku

Chorvatsko není jen oblíbenou cílovou destinací turistů v letní sezóně. I na podzim totiž dokáže tato země překvapit svými krásami. Navíc vás čekají poloprázdné pláže, promenády bez davů a městečka s úzkými uličkami, kde se doslova zastavil čas. Tato země toho na podzim ovšem nabízí ještě mnohem více. Inspirujte se zajímavými tipy na podzimní dovolenou na Makarské a vyrazte si dobít baterky před dlouhou zimou.

Široká nabídka ubytování na chorvatském pobřeží i ve vnitrozemí

Pokud se rozhodnete užít si podzimní dovolenou v chorvatském stylu, stačí si jen vybrat z široké nabídky ubytování v Chorvatsku. V nabídce naleznete hotely, penziony a apartmány nejen na chorvatském pobřeží, ale také ve vnitrozemí. Stačí si jen vybrat lokalitu, která vás nejvíce láká.

Makarská nabízí spoustu zajímavých míst

Makarská riviéra nabízí nespočet zajímavých míst, které stojí za to navštívit. Promenádní přímořskou cestou se dostanete do letovisek Baška Voda nebo Brela. Milovníci procházek budou nadšeni z okružní procházky kolem poloostrova sv. Petra, kde je možné vystoupat až na nejvyšší vrchol zalesněného poloostrova.

Za návštěvu stojí i podhorské vesničky Makar a Kotišina, kde ochutnáte místní víno, pršut nebo olivy a pokocháte se botanickou zahradou. Milovníci turistiky nadchne výprava do pohoří Biokovo.

Hotely na Makarské nabízí rozmanité služby od kompletního stravování přes wellness až po sportovní vyžití. Pokud milujete historické památky, bude pro vás jako stvořené město Záhřeb a hotely v Záhřebu.

Zarezervujte si ubytování pro nezapomenutelnou dovolenou na podzim

Poznejte krásy chorvatské krajiny, přírodních zajímavostí a historických památek. Vyberte si hotely a ubytování na Hotely.cz a užijte si nezapomenutelnou dovolenou na podzim v oblasti Makarské riviéry nebo v jejím okolí.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: