11. prosince 2020
Kategorie: Bydlení

Top interiérové doplňky pro moderní a svěží domácnost

Dnes máme při výběru nábytku a doplňku tolik možností, že každá domácnost může být unikátní. Přesto se většina Čechů pokládá spíše za příznivce užitého designu, který není příliš okázalý ani drahý, a tak naše kroky nejčastěji vedou do IKEY či jiného známého obchodu. V našem dnešním článku vám představíme několik vychytávek, které jste možná doposud přehlíželi, ale které se skvěle hodí do moderní a svěží domácnosti.

Němý sluha

Nenápadný věšák na prádlo, který má podobu lidské postavy, je velmi praktický, i když se na něj vejde jen jeden outfit. Dámy ocení, že si na němého sluhu mohou připravit zítřejší garderobu, pánové jej většinou používají proto, aby neodkládali oblečení na postel či židli. Populární je také u dětí, u nichž se obvykle němý sluha chtě nechtě zapojuje i do dětských her. Proto jsou na trhu i dětské varianty s maskou, na niž lze malovat. Takový němý sluha se během hry může stát pirátem, princeznou nebo třeba indiánem.

Fatboy

Další doplněk, který ocení děti i dospělí. Fatboy se sice na rozdíl od němého sluhy nehodí do každé domácnosti, ale pokud si na něj najdete místo, nebudete litovat. Fatboy je skvělý pro odpočinek, těžko najdete něco pohodlnějšího. Ať už jde o čtení knihy se šálkem dobrého čaje či kávy nebo lenošení u televize, naducaný polštář, který se vám přizpůsobí, si zamilujete. Stejně jako vaše děti.

Doplňky pro dospělé

Teď samozřejmě nemáme na mysli žádné erotické hračky, ale doplňky, které využijete při konzumaci vašich oblíbených alkoholických nápojů. A které ocení také vaše návštěvy.

Do této kategorie spadají například:

  • dekorativní stojan na lahvové víno
  • designový minibar

Kromě uvedených doplňků byste měli mít na paměti, že k různým typům nápojů se hodí různé skleničky. Minibar by měl být dost velký, abyste v něm vybraný typ skleniček mohli skladovat a měli je tak vždy po ruce.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: