06. září 2016
Kategorie: Lifestyle

Unikátní životní diář – Kronika 5

Produkt „HIPPSY MOVE“ byl vyvinutý v originální pomůcku pro všechny, kdo si chtějí přehledně zaznamenávat důležité a zajímavé události pro budoucí využití. „Kronika 5“ je deník ve stylu diáře umožňující zaznamenávání poznámek všeho druhu v časovém rozmezí 5 let bez nutnosti dlouhého spisování.

V dnešní elektronické době je Kronika 5 alternativou všem, kdo raději svěří své myšlenky či důležité nebo zajímavé informace tradičně papíru, než tabletu, počítači či mobilní aplikaci.

Možnosti jejího využití jsou limitované jen fantazií držitele. Může sloužit například jako přehledný zápisník dlouhodobého fitness programu, pro záznam průběhu těhotenství a prvních let života dítěte, jako záznam průběhu vysokoškolského studia či dětem jako jednoduchý deník. Je vhodným dárkem všem blízkým lidem, kteří se někdy zmínili, že by si rádi z určitého období svého života pamatovali více.

„K nápadu na vytvoření Kroniky 5 mě vedla životní zkušenost,“ uvádí Jiří Slavík, jednatel společnosti Yesterday, a dodává: „Snad každý si tu a tam pomyslí, co vlastně dělal před rokem nebo předloni v tento den. Nebo si nemůže vzpomenout, jak se jmenovala krásná vesnička, kde byl před třemi lety na dovolené. A řekne si, že je škoda, že si to nezapsal. V Kronice 5 si každý může všechny takové zasunuté vzpomínky najít, stačí si třeba každý večer před spaním napsat o uplynulém dni alespoň pár poznámek.“

Kronika 5 je (nejen na českém) trhu naprostým unikátem, k dostání je v kvalitním provedení a hned několika barvách. Lze ji zakoupit u vybraných prodejců knih nebo objednat přímo na adrese www.yesterday.cz.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: