01. listopadu 2021
Kategorie: PR Tipy

Investiční zlato je netradičním, ale velmi zajímavým dárkem, který uplatníte při řadě příležitostí

Mnozí lidé mívají potíže s výběrem vhodných dárků ve chvíli, kdy někdo z jejich okolí slaví narozeniny, případně další významná životní jubilea. Pokud chcete oslavence potěšit něčím skutečně skvostným, pořiďte mu investiční zlato.

Zlaté mince se jmény

Jako dárky se hodí zejména investiční zlaté mince a medaile. Lze je totiž pořídit se speciálními rytinami, takže budou do jisté míry přímo pasovat na konkrétního oslavence. Aktuálně jsou asi vůbec nejpopulárnější zlaté mince, na kterých jsou vyryta jména. Například specializovaný internetový obchod zlate-mince.cz nabízí možnost výběru ze zhruba 500 českých a slovenských jmen, takže zde máte velký předpoklad, že na jméno oslavence narazíte.

Zlato ve znamení zvěrokruhu a další varianty

Oblíbené jsou rovněž zlaté mince ve znamení zvěrokruhu, které ocení hlavně ženy a děti. Jako dárky pro muže lze pak investiční zlato zvolit v okamžiku, kdy někdo z vašeho okolí slaví svátek, narozeniny, povýšení v práci apod. V neposlední řadě lze vyzdvihnout fakt, že zlaté mince a slitky potěší manžele, kteří zrovna slaví kulaté výročí svatby. Svým potomkům pro změnu můžete vybrat zlaté medaile, na nichž bude vyrytý akademický titul, což je ideální tehdy, čeká-li je završení studia na vysoké škole a vy jim k této skutečně významné životní události chcete dát něco výjimečného.

Investice do budoucna

Na zlato se samozřejmě dá stále pohlížet jako na dobrou investiční příležitost. Jeho hodnota v dlouhodobějším horizontu neustále roste. Pokud jej darujete někomu ze svého okolí, v budoucnu vám bude vděčný, pakliže by se dostal do finančních potíží a potřeboval by peníze, investiční zlaté mince a cihličky poměrně snadno prodá. Renomované internetové obchody a klasické prodejny zlato nejen prodávají, ale také vykupují, a to za férových podmínek dle aktuální ceny zlata na světových trzích.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: