24. dubna 2022
Kategorie: PR Tipy

3 věci chlapeckého šatníku, které doporučí každá zkušená matka

Není potřeba mít v dětských šatnících mnoho stylových kousků drahých značek, důležitější je mít dostatek těch věcí, které opravdu využijete. Pojďme se podívat na tři základní kousky, které ve skříni chlapce nesmí chybět!

1. Softshellová bunda

Chlapecká softshellová bunda je naprostým základem pro většinu matek. Hodí se do deště i větru, zimy, podzimu, jara i léta. Stačí jen zvážit, co všechno pod ni dětem oblečete. Je lehká a snadno se sroluje do batůžku, když bude naopak velké teplo. Softshellová bunda se hodí na hraní na hřišti, výstup na Sněžku, procházku v parku a když zvolíte univerzální design, klidně ji využijete i ve městě. Navíc se snadno udržuje, děti se v ní cítí dobře a je prodyšnější než šusťákové materiály.

2. Klasické tepláky

Více než rodiče je ocení samotní kluci. Tepláky pro chlapce jsou takovou stálicí v šatnících, kterou už asi nikdy nic nenahradí. Koupit můžete nejrůznější střihy, barvy i materiály, a proto taky mají velmi široké využití. Existují volné tepláky skvělé na hřiště, podšité tepláky vhodné do studeného počasí. Výrobci dětského oblečení vyslyšeli tajná přání většiny chlapců a vytvořili i tak trochu designové tepláky, které klidně můžete dětem obléci do školních lavic. Zkrátka sláva teplákům.

3. Propínací mikiny

Tenhle kousek se vám možná nebude zdát tak důležitý, ale opak je pravdou. Tak stejně jako kluci spíše než po riflích sáhnou vždy raději po teplácích, upřednostní před svetrem klasickou mikinu. A pokud by si mohli vybrat i detaily, bude to mikina propínací a bude mít kapuci. Propínací mikina se snadno obléká, lépe se přizpůsobí změnám počasí a je neskutečně pohodlná. Kapuce se dá použít místo čepice, když fouká, nebo ochrání před letním deštíkem. I tady se nabízí nejrůznější střihy a materiály, takže se dá v podobné mikině klidně chodit do školy.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: