05. ledna 2022
Kategorie: PR Tipy

Jak se dostat na letiště v Praze? Vlastní autem je to nejpohodlnější

Čeká vás zasloužená dovolená, ale hlavou se vám honí jediné – jak se co nejpohodlněji dostat na Letiště Václava Havla Praha? Pokud vás od přepravy vlastním vozem odrazuje obava z parkování, hoďte ji za hlavu. Přečtěte si, v čem je cesta na letiště autem výhodná a jak můžete zaparkovat přímo před terminálem.

Proč jet na letiště autem?

Na pražské letiště se můžete dopravit různými způsoby. Například kombinací vlaku a autobusu, dálkovým autobusem (např. FlixBusem nebo RegioJetem) či taxíkem. Všechny zmíněné možnosti nabízí specifické výhody i nevýhody, pokud však vyrazíte vlastním autem, nebudete muset řešit přestupy, opakovaný přenos zavazadel, a navíc si vše naložíte před domem. A také se dopravíte až na místo – třeba až bezprostředně před terminál.

A ještě něco: pokud se na Letiště Václava Havla Praha rozhodnete dopravit vlastním autem, nebudete se muset vázat na jízdní řád. Vyrazíte tehdy, až se vám to bude hodit (samozřejmě s ohledem na čas odletu).

Jak zaparkovat přímo na letišti?

Cenově dostupné, ale přesto velmi bezpečné a komfortní parkování přímo na letišti v Praze nabízí společnost Premium Infinity prostřednictvím své služby Smile Parking. Proces předání i vyzvednutí automobilu byl přizpůsoben současné situaci (pandemie koronaviru). Osobní kontakt byl omezen na minimum a současně se zrychlil proces odbavení.

Rezervace parkování na letišti probíhá online na stránkách smileparking.cz. Před platbou se vám samozřejmě zobrazí přesná cena za parkování na pražském letišti. Až poté částku uhradíte kartou přes zabezpečenou platební bránu.

Po zaparkování na letišti (parkoviště EUROPORT, jakékoliv volné místo s označením Smile Parking) uložíte klíče do boxu před firemní kanceláří. Následně se odeberte do odletové haly a vychutnáte si dovolenou od začátku až do konce.

V době vaší nepřítomnosti na vás auto počká na hlídaném parkovišti v bezprostřední blízkosti letiště, kde ho přeparkuje profesionální řidič Smile Parkingu. O váš vůz bude náležitě postaráno – v případě potřeby si ho můžete nechat vyčistit i vydezinfikovat.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: