19. srpna 2022
Kategorie: PR Tipy

Jaké styly moderních pánských triček zvážit pro toto léto?

Pánské tričko je nesmrtelná záležitost, která nikdy nevyjde z módy. Každý má zpravidla ve skříni alespoň desítku triček, každé pro jinou příležitost. Podle vaší osobnosti a vkusu můžete volit sportovní trička, trička s nápisem nebo výšivkou, potisknutá trička obrázky nebo trička bez potisku. Klasický střih může mít také řadu variant, proto vám v článku ukážeme jak se střihy pracovat a jak je kombinovat. Zasvětíme vás také do tajů skládání celého outfitu k vašemu oblíbenému triku.

Jaký střih trika je pro vás ideální?

V dnešní době je k dostání celé množství střihů pánských trik a je třeba přemýšlet, co se nejlépe hodí k vaší postavě. Pokud jste atletické postavy, můžete si dovolit prakticky jakýkoliv střih trika. Určitě vyzkoušejte slim trika a upnutější modely. Vyrýsované tělo tak lépe vynikne a zaujme. Pokud už vám roste bříško, raději sáhněte po klasickém typu trika, které umí nějaké to kilo schovat.

Můžete také vybírat z triček s límečkem – působí více formálně a můžete jím nahradit i košili na společenské události. Nejčastěji uvidíte v obchodech trička s kulatým, případně véčkovým výstřihem. Seženete také trička s trendy kapucí nebo kapsou. Mrkněte také na tzv. polotrika, která připomínají košile. Trika si můžete prohlédnout např. zde: https://www.bolf.cz/cze_m_Panska-moda_Panska-tricka-816.html.

Co na tričko?

Muži jsou hraví, proto možností, co dát na tričko, je nespočet. Někdo si libuje v originálních obrázcích a nápisech, takže volí trička s vtipným textem nebo malým komiksem. Někdo jen rád vyjádří oblibu své značky nebo kapely. Trička s názvy hudebních skupin nebo interpretů jsou častou volbou, stejně jako fanouškovská trička sportovních klubů. Tričko s jménem oblíbeného týmu většinou vlastní každý sportovní fanda. Do módy se ale dostává také unisex móda a oblečení bez potisku. Pokud věříte v minimalismus, pořiďte si kvalitní značkové triko své oblíbené barvy. Jednobarevný kousek pak můžete snadno kombinovat s čímkoliv do dalšího outfitu.

Pokud rádi sportujete, doporučujeme kupovat oblečení z funkčních materiálů, ve kterých se nebudete potit. Sportovní trička mohou být upnutá, aby lépe regulovala vaši teplotu. Nikdy také nezestárnou trika s menším nebo větším logem prémiové značky. Značka je symbolem kvality a  přízně zákazníků, proto se nemusíte stydět nosit svou oblíbenou na hrudi.

Jak trička kombinovat do trendy outfitů?

Tričko je univerzální kousek oblečení, který snadno zkombinujete do mnoha outfitů. Vyplatí se vlastnit jedno černé a bílé triko bez potisků. To můžete doplnit prakticky čímkoliv ze současných trendů a zazáříte. Tričko s límečkem můžete kombinovat se společenskými kalhoty a vytvořit model pro méně formální společenské události. Sportovní trička vždy doplňte dalším sportovním oblečením a teniskami nebo sportovní obuví. Pokud má vaše tričko divoký a barevný obrázek nebo text přes celou plochu, doplňte ho jen jednobarevnými kalhotami.

Některé outfity snesou tričko vykasané ven, moderní ale začíná být pásek a tričko v kalhotách. K tričku můžete nosit džíny, šortky a boty podle příležitosti. Tenisky se hodí do parku, do kanceláře ale obujte pěkné polobotky nebo kožené sandály na léto. Na pláž se hodí třeba bavlněné triko s výšivkou. Můžete se inspirovat folklorem a volit staré lidové ornamenty, které na moderním tričku velmi zaujmou.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: