31. ledna 2019
Kategorie: PR Tipy

Poradíme vám s výběrem domácí sauny

Všichni potřebujeme občas vypnout – odpočinout si, nabrat novou energii, relaxovat. Proto je mezi lidmi tak oblíbený wellness víkend – saunování, masáže, romantická večeře s tím, koho máte rádi… A teď si představte, že byste si toto vše mohli dopřávat, kdykoli vás napadne.

Sauna do bytu = zdraví pro celou rodinu

Rozhodnutí pořídit si vlastní domácí saunu může být tím nejlepším, co jste kdy udělali pro své tělo a zdraví. Je všeobecně známo, že saunování prospívá organismu a pomáhá mu bojovat proti nachlazení a dalším nemocem.

Pozorní buďte během výběru sauny. Nejdříve se rozhodněte, kam saunu umístíte, protože od toho se budou odvíjet další kroky. Mohlo by se zdát, že prodej saun je dnes natolik lukrativní a snadný, protože saunu si můžete koupit i ve svém oblíbeném obchodním domě.

Ano, je to nejsnazší cesta k vlastní sauně, ale také ta nejvíce trnitá. Tyto levné sauny z obchoďáku nemají dlouhou životnost a ani kvalita takového saunování vám radost dělat nebude. Ale uznáváme, že v určitých případech mohou tyto sauny někomu stačit. Do doby než sauně vyprší záruka a budete potřebovat nějaký servis.

My, co si chceme užívat saunování pravidelně, budeme raději volit výrobu sauny na míru. U těch máte možnost vybrat si dřevo, ze kterého bude sauna vyrobena, rozměry, vybavení nebo typ saunových kamen. Vybírejte sauny vyrobené v ČR. U těch budete mít jistotu, že i po záruce bude výrobce schopen a ochoten řešit případné problémy.

Jak poznat dobrého výrobce?

U sauny platí dvojnásob známé pravidlo, kdy nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci. Pokud to váš vybraný prodejce saun nabízí, navštivte jeho saunový Showroom. Nikdo přeci nechce kupovat zajíce v pytli – natož domácí saunu.

U těch nejlepších prodejců máte možnost si sauny nejen prohlédnout, ale hlavně vyzkoušet. A to je výhoda k nezaplacení. Přesvědčte se na vlastní kůži, zda vám stačí běžná saunová kamna nebo zda si raději připlatíte za speciální kamna umožňující bio-saunování s vyšší vlhkostí vzduchu.

Jeden z nejlépe vybavených saunových Showroomů nabízí český výrobce saun Saunasystem. Vystaveno je několik finských saun a infrakabin, nechybí ani parní kabina, ochlazovna nebo venkovní sauna. Vše je funkční a připravené k vyzkoušení. Stačí si dohodnout termín vaší návštěvy, abyste měli soukromí. Neváhejte, návštěva se vám rozhodně vyplatí.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: