08. června 2017
Kategorie: PR Tipy

Vyzdobte si byt! Každá místnost si zaslouží svůj šperk

 Pokaždé když přijdeme domů, jsme rádi, že si můžeme užívat své pohodlí a klid. Sednout si do oblíbeného křesla, vzít do ruky knížku a jen tak si číst, naložit se do vany a relaxovat, dokud voda ve vaně nevychladne… To jsou malé požitky, ze kterých máme radost. Co ale dělá ony věci tak výjimečnými? Měkoučký potah křesla, zábavná záložka do knihy, voňavý ručník na stylovém věšáku v koupelně. Říká se, že krb je srdcem domova. Je-li tomu tak, pak bytové doplňky jsou jeho buňkami.

Vídáme je všude. Některé jsou skryté, jiné přímo na očích a na některé si léta nevzpomenete. Ať už jsou jakékoliv, jsou tu proto, aby nám usnadnily život, potěšily nás a hlavně zaujaly.

Hlavním nalezištěm bytových doplňků bývá obývací pokoj. Nalezneme jich tu mnoho – zarážky na knihy v knihovnách, zdobené fotorámečky v poličkách, vázy s květinami, sošky na skříňkách… Jejich různorodost nemá hranic, avšak i přesto lze bytové dekorace sladit do harmonického celku. Stačí se držet stylu a barvy. Například do interiéru laděného v teplých barvách nemíchat odstíny modré, zelené či jiné chladné barvy.

Koupelna je domovem většinou praktických doplňků. To neznamená, že to nemohou být zároveň designové doplňky. Například ze špuntu do vany se může vinout řetízek, na kterém je připevněn malý vznášející se utopenec, jenž vám vždy spolehlivě ukáže cestu k vypuštění vany. Držáky na ručníky ve tvaru psích zvednutých oháněk také dozajista pobaví jak děti, tak dospělé.

V kanceláři obvykle trávíme velké množství času, je proto vhodné si nějak naše pracovní prostředí zpříjemnit. Velmi oblíbené jsou počítačové myši ve tvaru aut, vnadných slečen či srdíček.  Podobně veselé mohou být i podložky pod myš, stojánky na kancelářské potřeby či hrnek na kávu.

Praktické, dekorační nebo legrační, doplňky patří do našeho interiéru jako sůl do jídla. Uznejte, že bez nich by to prostě nebylo to pravé ořechové.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům:
Štítky: