27. března 2020
Kategorie: Gastronomie, Lifestyle

Vyzkoušejte nejúčinnější afrodiziacké potraviny a zažijte vášnivou noc

Pokud máte pocit, že vaše (nebo partnera) libido není tím, čím bývalo, není důvod k zoufalství. Začněte zlepšováním své stravy a zahrnutím určitých afrodiziakálních potravin, které by mohly zvýšit sexuální potěšení a zlepšit váš milostný život.

Zároveň se vyvarujte potravin, které „zabíjí“ vaše libido. Na romantickou noc je toho potřeba mnohem víc než jen pár svíček, takže zjistěte, jak své aktivity v ložnici ještě dokážete okořenit.

Meloun

Fytonutrienty melounu pomáhají uvolňovat krevní cévy a tím zvýší vaše libido. Navíc vodní meloun je bohatý na vodu a má nízký obsah kalorií a vitamínů.

Ostružiny

Stačí sníst hodinu před vášnivými chvilkami deset bobulí ostružin (maliny a borůvky také pomáhají) a vaše libido se posílí.

Z vědeckého hlediska obsahují „bobule“ spoustu antioxidantů a vitamínu C. Antioxidanty posilují zdraví srdce a tepen a společně s vitamínem C pozitivně ovlivňují počet spermií u mužů.

Avokádo

Pozitivní účinek avokáda na libido je jen dalším důvodem konzumace této superpotraviny. Její mononenasycené tuky chrání vaše srdce a tepny a snižují pravděpodobnost, že se vyvine erektilní dysfunkce. Správný tlak je vždy dobrý, pokud jde o vaše libido. Množství antioxidantů, vitamínů E a B6 a draslíku dále zlepší celkový výkon vašeho těla. Existuje také mnoho dalších důvodů, proč jíst avokádo.

Fíky

Sladké fíky působí jako afrodiziakum a jsou perfektním dezertem, který vás dostane do správné nálady. Působí jako stimulant a zvyšují produkci feromonů, vašich šťastných hormonů.

Brokolice

Při výběru zeleniny si nenechte ujít výhody brokolice. Je bohatá na vitamín C, zlepšuje krevní oběh a je považována za posilovač ženského libida. Můžete si ji připravit libovolným způsobem a dát vaší ložnic nový smysl.

Salát

Kdo by hádal, že vás mísa salátu může dostat do nálady? Salát obsahuje opiát, který posiluje vaše libido a jako takový má afrodiziakální vlastnosti.

Již staří Egypťané používali divoký salát jako afrodiziakum.

Mandle

Tato chutná svačina je bohatá na zinek, selen a vitamin E, které podporují sexuální zdraví. Zapomeňte na ústřice (často plné toxinů), hrst těchto ořechů je zabalena do omega-3 mastných kyselin. Mandle jsou skvělé pro vaše zdraví, protože mají další úžasné zdravotní přínosy.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: