23. října 2020
Kategorie: Zdraví

Hubnutí s dietními koktejly je pohodlné a efektivní

Chcete se přiblížit vysněné postavě, ale zároveň nemáte čas a prostor na striktní hlídání jídelníčku a komplikované vaření zdravých receptů? V takovém případě zapřemýšlejte nad koktejly stvořenými právě pro podporu hubnutí. Možná právě to bude způsob, jak se konečně vymanit z kolotoče nepovedených pokusů o hubnutí.

Zdravé koktejly s vyváženým složením

Dietní koktejly jsou navrženy s ohledem na lehké složení, dobrou stravitelnost a zároveň se schopností zasytit na delší dobu. Díky svému vyváženému obsahu živin pomáhají oddálit pocit hladu a nevedou k prudkým výkyvům hladiny cukru v krvi, což často vede k záchvatům přejídání a zmaření celé snahy o hubnutí.

Cenově vychází jedna porce zdravého dietního koktejlu často i výhodněji či srovnatelně s nezdravou tyčinkou či jinou svačinou plnou cukru a prázdných kalorií. Kromě vyvážené porce energie navíc získáte i přísun vitamínů a minerálních látek, což znamená důležitou podporu pro imunitní systém.

Jednoduchý a zdravý způsob jak pomoci hubnutí

Hubnutí ještě nikdy nebylo jednodušší. Samo to však nepůjde a koktejly nejsou všechno. Aby tělo správně reagovalo a hubnutí bylo co možná nejvíce efektivní, přidejte pohybovou aktivitu. Nemusí jít nutně o hodiny strávené v posilovně, protože se počítá i běžná chůze. Stačí si tak vyjít na procházku, vyrazit do práce pěšky, nebo třeba vyměnit výtah za schody. K tomu všemu musíte přidat i dostatečnou regeneraci v podobě spánku.

Když všechny tyto prvky správně zkombinujete, budete se divit, jak brzo uvidíte první výsledky. I tehdy však není kompletně vyhráno, protože ve své snaze musíte ještě chvíli pokračovat. Příliš rychlý návrat ke starým způsobům stravování totiž může vést k jojo efektu, kdy kromě předchozí hmotnosti nechtěně získáte i nějaké to kilo navíc.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: