Sérum na vlasy a obočí
29. srpna 2023
Kategorie: PR Tipy

Jaké je nejlepší sérum na řasy a obočí?

Řasy a obočí jsou výraznými body v obličeji. V podstatě rámují rysy, určují náš výraz. Jen si vezměte, jak nevýrazná jste, když nemáte nalíčené řasy, nebo jak prokouknete, když dokolorujete obočí. Sérum pomůže tyto části obličeje zvýraznit i uzdravit. Jaké vybrat?

Správné sérum na řasy

Řasy a obočí jsou chloupky, takže péče o ně může být totožná. Dlouhé řasy pomohou zvětšit oči, tudíž nebudete působit tak vybledle. Ne každý má ale štěstí, že mu příroda nadělila tzv. vějíře. Sérum na řasy se používá i v případě, když sundáte prodloužené řasy. Můžete ty své i průběžně regenerovat.

Řasy samotné chrání oči proti nečistotám, které by mohly způsobit infekce, zranění apod. Proto je důležité o ně pečovat. Sérum jako takové pak podporuje sílu, hustotu, odolnost a objem řas a obočí. Přípravky umí hloubkově hydratovat, podpořit růst řas, vyživí je od kořínků a zabrání i jejich častému vypadávání.

Jak aplikovat sérum na růst řas?

Jak pracovat se sérem na řasy, aby bylo co nejúčinnější? Základem je odlíčit řasy. Přípravek pak nanášejte ke kořínkům spodních a horních řas, nikoliv do délek. Je zapotřebí dodat výživu základům. Aplikuje se většinou každé ráno i večer. Pokud máte sérum na obočí, které má dodat hustotu, zlepšit vzhled tenkého, řídkého obočí a zanechat je lesklé, princip péče je obdobný.

Sérum na vlasy a obočí

Navíc, když má obočí více chloupků, snadněji se dá obarvit větší plocha, takže lépe zvýrazníte tyto kontury. Pokud si budete pořizovat tato séra a zajímá vás, co je blahodárné pro růst řas a obočí, pak hledejte ve složení vitamín E. Na něj je bohatý i ricinový olej, který obsahuje také bílkoviny. Samotný olej bývá i součástí mnoha přípravků na růst řas a obočí.

Mrkněte na Notino, kde mají řadu sér na řasy a obočí, a to za skvělé ceny. Podle recenzí navíc zjistíte, jak ostatním dané přípravky vyhovují.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: