29. listopadu 2019
Kategorie: Rodina

Kam s dětmi v chladnějším počasí?

Venku na procházce už jste byli a rádi byste s dětmi vyrazili někam, kde se vyřádí celá rodina? Víkendové dny lákají k trávení rodinných nezapomenutelných chvil, které jsou důležité pro stmelování a harmonii celé rodiny. Vyzkoušejte na tipy, kam vyrazit a užívejte si děti, dokud s vámi ještě chtějí trávit čas.

Aquapark

Pryč jsou doby, kdy se chodilo „pouze“ do bazénu (ačkoliv k řádění to bohatě stačilo). Součástí dnešních plaveckých areálů jsou tobogány, skluzavky, vířivky, brouzdaliště, takže vlastně ani nemusíte umět plavat a navzdory tomu se v aquaparku vyřádíte.

Většina aquaparků nabízí k odpočinku saunu nebo páru, která podpoří váš i dětský imunitní systém.

Dinopark

Dinoparky jsou unikátní výstavou, kterou najdete v Česku, Polsku, ve Španělsku a na Slovensku (možná to máte blíže), nově také v Rusku. V Česku se nachází na pěti místech ( v Praze, v Liberci, v Plzni, ve Vyškově a v Ostravě). Součástí všech Dinoparků je jedinečné 3D (někde i 4D) kino, ovšem nejvíce uchvátí nejen děti, ale také rodiče, pohyblivé modely dávných tvorů a mnoho dalších dětských atrakcí.

Hopsárium

Hopsária se nachází v České republice celkem tři. V Děčíně, v Českých Budějovicích a na Lipně. Jak už sám název napovídá, jde především o hopsání, skákání, řádění, zkrátka „vyblbnutí“. Součástí zábavného parku jsou obří skluzavky, prolézací věže či závodní dráhy. Věřte, že váš největší problém bude, přestat si naplno užívat zábavu.

Zábavní parky

Zábavních parků je České republice více než dost a mnoho slevových portálů nabízí výhodné rodinné vstupné. Nás zaujal ústecký park, který je největší ve svém kraji – Ústecké podzemí. Park je vyjímečný tím, že kromě klasických dětských atrakcí si může dítě zkusit střelbu z luku či kuše, vyzkoušet si stav beztíže nebo lanovou dráhu a mnoho dalšího. Součástí parku je dlouhé bludiště, kde se snadno ztratíte.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: