26. února 2022
Kategorie: PR Tipy

Malešický háj: Exkluzivní developerský projekt nabízí soukromí i přírodu uprostřed metropole

Někdo touží po ruchu velkoměsta a někdo zase po klidu s přírodou na dosah ruky. Jenomže co si mají počít lidé, kteří nechtějí dělat kompromisy a prahnou po obojím? Čekání na dokonalé bydlení může být nekonečné, ale čas od času se takový unikát v nabídce přeci jen objeví. Na kombinací soukromí, vysokého standardu bydlení a velmi dobré dostupnosti do centra Prahy nyní láká developerský projekt s poetickým názvem Malešický háj.

Perspektivní Malešice – místo s bohatou historií

Moderní byty na Praze 10 vznikají v příjemném prostředí, které ocení především zájemci o domov obklopený zelení. Pět minimalisticky navržených bytových domů nabídne 107 bytových jednotek s úspornější podlahovou plochou garsoniér od 31 m² až po velkorysé střešní penthousy s více než 139 m². Byty doplňují předzahrádky, balkony či terasy. Nedílnou součástí každého objektu jsou dvě podzemní podlaží se sklepními kójemi a garážovým stáním.

Na bytových domech je na první dojem patrný důraz na komfort, pohodu i soukromí. Celkový ráz projektu evokuje bezpečí a jistotu. Jinými slovy jde o skutečný domov, kam se budou rezidenti rádi vracet. Výhled do Malešického lesa je jako balzám na duši a protipól velkoměstském hluku. Projekt byl do prostoru vsazen citlivě a ohleduplně k přírodě, kterou je inspirován.

Malešice působí, jako kdyby se v nich zastavil čas, ale přesto se chlubí skvělou občanskou vybaveností i dopravní dostupností. Na barvitou univerzitní minulost patřičně odkazují ulice jako Bakalářská, Rektorská, Prorektorská či Univerzitní.

Zbývají poslední byty

Pokud vás bydlení v Malešickém háji zaujalo, přečtěte si o něm více na stránkách malesickyhaj.cz. Najdete zde informace o financování bydlení i seznam volných bytů, kterých je již pouze několik jednotek.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: