16. srpna 2021
Kategorie: PR Tipy

Regály jako praktická vychytávka na zahradu

Máte zahradu a nevíte jak v ní udržovat pořádek? Potřebujete mít prostor ke skladování dřeva, na pěstování květin, ale i na klidný odpočinek? Pak si přečtěte o tom, jak užitečné v zahradě může být využití regálů a nastolte tak vašemu prostoru jasný řád.

Regály na palivové dřevo

Regály se využívají v garážích a dílnách celkem běžně. Ale věděli jste, že je lze použít i na zahradu a dá se v nich perfektně skladovat dřevo? Jedná se o velmi praktické řešení, kde dřevo provětrává, nevlhne odspodu a neprší na něj. Pro skladování palivového dřeva se nejlépe hodí policové nebo paletové regály. Po domluvě lze zajistit oplechování regálů a zavětrování ze strany. S ohledem na hmotnost dřeva a nosnost regálů se nemusíte obávat, že byste regály přetížili. Ideální je vybrat takové, které mají nosnost minimálně 300 kg na jednu polici. Ustavení regálů na zahradu je také velmi jednoduché, základem mohou být betonové patky nebo klidně cihlová dlažba.

Další využití regálů v zahradě

Kromě uložení palivového dřeva lze regály na zahradě využít i k dalším účelům. Můžete do nich umístit květináče s květinami, sukulenty či drobnými keři. Díky své odolnosti najdou uplatnění i ve sklenících, kde s jejich pomocí můžete využít maximum prostoru. Skvělým pomocníkem jsou také pro uložení zahradního náčiní či jiného vybavení.

Policové a paletové regály

Oba typy regálů se vyznačují vysokou stabilitou a pevností, díky povrchovým úpravám také dlouhou životností. Pomocí zásuvného systému je jejich montáž velice jednoduchá bez nutnosti použití šroubů. Regály lze postavit samostatně nebo je napojovat do souvislých řad.

Proč investovat do profi regálů?

Regálů je na trhu mnoho, není problém je sehnat ani v běžném hypermarketu za pár set korun. Pokud však chcete kvalitní a bezpečné řešení, které vydrží i několik desítek let, vždy volte profesionální regály od specializovaných prodejců. Jaké další výhody to s sebou přináší?

  • Odborné poradenství – specialisté v oboru vám pomohou s výběrem a najdou řešení přesle dle vašich požadavků. Můžete si nechat vypracovat návrh celého regálového systému.
  • Dlouhá životnost – profi regály jsou povrchově upraveny galvanickým pozinkováním nebo práškovou barvou. Povrchová úprava zabraňuje korozi, která může oslabovat jejich pevnost a pošpinit uložený materiál.
  • Snadná montáž – policové i paletové regály se montují pomocí zásuvného systému bez potřeby použití šroubů s možností napojování do souvislých řad. V případě, že nechcete montáž řešit sami, odborný tým vám smontuje vybrané regály na klíč.
  • Dostatečná nosnost – regály se nesmí přetěžovat, jinak by hrozilo jejich zborcení. Čím tedy vyšší nosnost, tím lepší. Většinou se udává nosnost jednoho patra a nosnost celého sloupce.
  • Prodloužená záruka – v běžném obchodě máte záruku na zboží 2 roky, ve specializovaných prodejnách je doba až dvakrát delší. Například firma Pematros poskytuje na nové regály záruku 48 měsíců.
  • Bazarové regály – pokud chcete ušetřit, lze vybírat také z bazarových regálů, které jsou ve výborném stavu, za skvělou cenu a s garantovanou zárukou.

Specialisté na regály

Komplexní služby v oblasti regálových technologií na území celé České republiky zajišťuje společnost PEMATROS s.r.o. Specializují se na vybavení kanceláří, archívů, skladů, výrobních prostor a dalších míst. Kladou maximální důraz na spokojenost zákazníků, dodávají pouze kvalitní výrobky, zajišťují montáž a dopravu ve stanovených termínech, o své zákazníky pečují.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: