06. dubna 2022
Kategorie: PR Tipy

100% české gumičky papelote využijete 100x jinak

Věděli jste, že barevná textilní gumička s očkem na tužku patří mezi nejoblíbenější papelote výrobky? Jednoduchý a téměř nesmrtelný kousek se vyrábí do poslední nitky v České republice, a proto hraje prim i v udržitelnosti. Hodí se na psací potřeby, napěchované sešity, na klíče, na jogamatku… Využití najde každý den.

Gumička nejen na tužky

Vložte tužky, navlékněte na zápisník a máte všechno pěkně pohromadě. Díky barevným gumičkám nastává konec zatoulaným psacím potřebám i rozsypaným papírům. Funkční a dokonalé řešení stálo za mezinárodní patent, a ne náhodou patří mezi nejprodávanější výrobky papelote.

  • Gumička na tužky A4 s 5 očky na tužky. Na výběr máte ze 23 barev za cenu 99 Kč.
  • Gumička na tužky A5 s 5 očky na tužky. Na výběr máte ze 23 barev za 95 Kč.
  • Gumička na tužky A6 se 3 očky na tužky. Na výběr máte ze 23 barev za 89 Kč.
  • Gumička na tužky midi (A5–A6) s 1 očkem na tužky. Na výběr máte ze 5 barev za 89 Kč.

Praktický úchyt na tužky se vyrábí ve velikostech A4, A5, A6 a midi (něco mezi A5 a A6) a v mnoha barvách. Gumička se dá použít i na krabičku s obědem, očka poslouží na příbor nebo hůlky a ubrousek. Barevné gumičky v různých velikostech nahradí i jednorázové stužky při balení dárků. A obdarovaným udělají další radost.

A co teprve jogamatka! Pořiďte si lokální gumičku v ladící barvě a nemusíte si lámat hlavu, jestli si raději koupíte předražené popruhy, nebo se smíříte s věčným zavazováním a rozvazováním pidi uzlíků.

Gumička na klíče

V malých českých dílnách se už rok vyrábí také textilní klíčenky na krk a na zápěstí. Nápad na jejich výrobu přišel sám, když v papelote zjistili, že si na gumičky téměř všichni klíče připínají, protože se jim pak lépe hledají. Barevné klíčenky ocení všichni chroničtí hledači klíčů i zapomnětlivé děti. Když vám klíče visí na barevné gumičce kolem krku, tak je ztratit prostě nemůžete. Leda byste ztratili hlavu. Na karabinku navíc můžete pověsit i důležité kartičky a doklady.

  • Gumička s karabinkou na krk. Na výběr máte ze 4 barev za 99 Kč.
  • Gumička na klíče. Na výběr máte ze 4 barev za 99 Kč.

U papelote se praktické a hravé produkty nevylučují. Vyzkoušejte barevné gumičky, při jejich používání máte zjednodušení a zpestření života zaručené!

Všechny praktické gumičky seženete na e-shopu papelote.cz nebo v kamenné prodejně na adrese Milady Horákové 11, Praha 7.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: