07. prosince 2021
Kategorie: PR Tipy

Zdravá strava není žádná věda – pětiminutové polévky It’s my life vám to ukážou

Další uspěchaný den, kdy nestíháte vůbec nic, ale přesto chcete jíst zdravě? Český specialista na výživové poradenství It’s my life pro vás má jednoduchou odpověď. Polévky nabité bílkovinami, vitamíny i minerály, které stačí zalít horkou vodou. Do pěti minut máte na stole ideální oběd či večeři. Můžete si vybrat z několika příchutí, ale hitem letošní zimy jsou jednoznačně krémové polévky žampionová a rajčatová.

Vůně lesa

Žampionová polévka It’s my life s mimořádně krémovou konzistencí k vám domů přinese vůni čerstvých hub. Potěší vysokým obsahem kvalitních bílkovin i dalších prospěšných látek. Obsah sacharidů je přitom nízký, což ocení každý, kdo se snaží hubnout. Tuto polévku si s chutí dá ale i ten, komu zdravá strava nic neříká. Pro přípravu chutného jídla nemusíte strávit v kuchyni dvě hodiny.

Žampionová proteinová polévka, 40 g (1 porce)

Žampionovou směs nemusíte použít jen k přípravě polévky. Zalijte ji menším množstvím vody nebo sójovým mlékem, přidejte konjakové nebo jiné nízkosacharidové těstoviny a máte lahodnou žampionovou omáčku. Tu můžete dále vylepšit třeba jarní cibulkou.

Radost pohledět

Pokud máte raději rajskou polévku, jemný rajčatový krém si vás získá. I tato polévka má vyvážené nutriční hodnoty. Připravenou směs stačí zalít horkou vodou a promíchat lžící nebo metličku. Pak už ji jen nechte zhruba tři minuty odstát a je připravena ke konzumaci. Na závěr ji můžete ozdobit čerstvou bazalkou. Instantní směs se dá opět využít na mnoho způsobů. Přidáním cukety, papriky, žampionů či jiné zeleniny rychle připravíte omáčku, která vás více zasytí.

Rajčatová proteinová polévka 40 g (1 porce)

Na rozdíl od ostatních instantních polévek jsou tyto krémové výjimečné vysokým obsahem proteinů. Obsahují 15 gramů bílkovin na porci a jsou tedy prospěšné úplně pro každého, včetně vegetariánů. Díky kvalitním surovinám a opravdové chuti po těchto polévkách sáhnete nejen v uspěchaných dnech, ale kdykoliv budete chtít dát svému tělu něco zdravého.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: