24. června 2017
Kategorie: PR Tipy

Dovolená s rodinou je pro nás o odpočinku a krásné přírodě

Vždy plánujeme letní dovolenou hodně dopředu a s našimi dětmi se těšíme, až si užijeme společné chvíle, načerpáme síly a plánujeme, co vše podnikneme. Můj muž i já máme nejraději jižní Čechy, kde jsme se narodili a nedáme na zdejší přírodu dopustit.

Objevili jsme novostavbu – ubytování jižní Čechy, které nás nadchlo svou polohou i vybavením pokojů, v neposlední řadě milým přístupem majitelů. Protože manžel hodně sportuje, nechám se i já na letní dovolené vždy především kvůli dětem přemluvit a vyrazíme na kolech do přírody. Děti se nadýchají čerstvého vzduchu a uděláme něco pro zdraví.

Lázeňské procedury a bohatý kulturní program je předností Třeboně

A co jiného dělat na dovolené, než si užívat lázeňských procedur ve městě Třeboň, odpočívat v soukromí malebné vesničky na penzionu, sportovat a jezdit po krásných památkách? Každý rok navštěvujeme také České Budějovice – malebné město s kompletní městskou infrastrukturou, kde vždy již tradičně vylezeme na Černou věž a kocháme se výhledem do okolí. Na ubytování na Třeboňsku mám ráda, že jsou kolem větší města, Třeboň má vždy v létě kulturní program a také soukromí a klid nádherné přírody. Manžel si nemůže vynachválit cyklistické a turistické stezky a já zase, že pokoje na penzionu jsou perfektně vybavené, nechybí společenská místnost s kuchyní a jídelnou a že u ubytování je také rozlehlá zahrada s prolézačkami, kde si děti užívají hraní.

Na Třeboňsko nedám dopustit!

Nedám dopustit na večerní chvíle u ohně, kdy si celá rodinu opečeme buřty, zazpíváme si a cítíme teplo, které dokáže rodina a její láska dát. Nikdy bych neměnila bezvadnou dovolenou uprostřed malebného ubytování na Třeboňsku za například luxusní dovolenou u moře. Je mi zkrátka v jihočeské přírodě moc dobře.

Ubytování nám naprosto vyhovuje ve všech směrech

Samozřejmě jsme v Třeboni také využili vyhlášené lázně a navštívili rybí restaurace s vyhlášenými specialitami. Všude se nám moc líbilo a děti byly nadšené a to je pro mne hlavní. Aby rodina byla spokojená a co nejlépe si užila společné chvíle pohody na dovolené.

Ubytování Třeboň disponuje vybavenými osmi pokoji, kdy každý má své sociální zařízení a koupelnu, pokoje pro čtyři členy rodiny a vše, co vlastně na dovolené potřebujete. Pokoje jsou zařízené prakticky a útulně a ve společenské místnosti v kuchyňce jsem se cítila téměř jako doma. Vím jistě, že se v Domaníně na penzionu celé rodině líbilo a proto mohu toto ubytování doporučit a těším se na další plánování, až vyrazíme na dovolenou do jižních Čech zase příští rok.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům:
Štítky: