27. září 2022
Kategorie: PR Tipy

Pohodlné a stylové pohovky

Není nad to se příjemně uvelebit a vychutnat si šálek kávy, čaje nebo zhlédnout zajímavý film či přečíst napínavou knihu. K tomu se skvěle hodí nejrůznější pohovky, sedačky a lenošky, které se stanou klenotem vašeho interiéru a dodají obývacímu pokoji na moderním vzhledu.

Skvělé řešení do každého interiéru

Nejrůznější pohovky a sedačky jsou skvělým řešením do každého interiéru. Stanou se dominantou obývacího pokoje, kde si skvěle budou rozumět s různými stolky. Konferenční stolek a sedací souprava to je nepostradatelná součást obývacího pokoje. Sedačky a lenošky si svoje místo najdou i v jiných částech vašeho domova, například v pokoji pro hosty či v předsíni.

Vyřešte případné přespání vašich návštěv

Zařiďte si interiér nejenom stylově a moderně, ale také prakticky. Díky tomu tak můžete chytře vyřešit případné přespání návštěv. K tomu poslouží sedací souprava rozkládací, kterou během několika okamžiků hravě proměníte na prostorné lůžko na spaní.

Zvolte si ten správný styl vašeho obýváku

A jaký styl si bude rozumět právě s vaším obývákem? Volbou, kterou rozhodně nic nezkazíte, je tolik oblíbená kožená sedací souprava, která na první pohled zaujme svým elegantním a luxusním vzhledem. Skvělou volbou jsou i látkové sedací soupravy, které si také už dlouhou dobu drží svoje místo na výsluní.

Aktuální trendy pro letošní rok

Podlehněte nejnovějším trendům v oblasti bydlení. A jaké, že pro rok 2022 v oblasti pohovek jsou? Tento univerzální kousek nábytku v sobě ukrývá jedinečné kouzlo. I váš obývák se může nést v duchu aktuálních bytových trendů. V letošním roce hrají prim přírodní barvy a neutrální odstíny inspirované přírodou. Výbornou volbou tak jsou barvy jako třeba béžová, hnědá, terakotová a krémově bílá. Tyto barvy pak skvěle ladí s doplňky v teplých zemitých odstínech.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: