19. dubna 2023
Kategorie: PR Tipy

Bedna s páčidlem naplněná pochoutkami: Top dárek pro každého muže

Dárky jsou nedílnou součástí každé narozeninové oslavy. Těší se na ně každý oslavenec, ale ne vždy se podaří mu trefit do vkusu. Proto často saháme po klasice, která nezklame, ale zároveň příliš neoslní. Na mysli máme čokoládové či masové pochoutky nebo lahev kvalitního alkoholu. A i když vám možná tyto tradiční kousky zavání nudou, můžete je originálně zabalit. Zapomeňte na dárkový koš – skutečně stylová je dřevěná bedna s páčidlem!

Na způsobu, jakým dárek zabalíte, záleží mnohem více, než si možná myslíte. První dojem je prostě rozhodující – a když obdarovaný spatří dřevěnou bednu, ke které „vyfasuje“ páčidlo, propadne v nadšení a okamžitě se v něm probudí ohromná zvědavost. Jaké překvapení na něj čeká uvnitř?

Co je to ta bedna s páčidlem?

Exkluzivní obal na dárky se vyrábí z kvalitní a pevné překližky a po stranách jej doplňují dřevěné lišty. Víko je k bedně pevně přibité, takže obsah zůstává skrytý před zraky přítomných až do poslední chvíle. K bedně je připevněno kovové páčidlo, které obdarovaný použije k odklopení víka a přístupu k „pokladu“ uloženého uvnitř bedny.

Bedna s páčidlem a rumem Diplomatico

Pro koho je bedýnka jako stvořená?

Tato varianta netradičního obalu je jako stvořená pro muže, kteří jsou alespoň trochu manuálně zruční. V podstatě ji může obdržet každý od 18 let. Respektive záleží na tom, co schováte uvnitř. Pokud obdarovanému do bedny schováte jiný než alkoholový dárek, můžete ji věnovat i mladším ročníkům. Obecně jde o perfektní dárek pro muže každého věku a postavení – manžela, tatínka, dědečka, bráchu či syna.

Co můžete schovat dovnitř bedny?

Do bedny lze umístit prakticky cokoliv, co nepřesahuje její rozměry. Může se jednat například o jakoukoli lahev doplněnou nejrůznějšími pochoutkami. Ty vyplní vnitřek bedny a zabrání pohybu lahve při manipulaci. Vnitřek bedny je vystlán dřevitou vlnou, která nejenže brání rozbití lahve, ale současně dodává dárku na estetice.

Bedna s páčidlem a pivem Pilsner Urquell

Jak se bedna otvírá?

Oslavenec má možnost otevřít dřevěnou bednu páčidlem ještě na oslavě – anebo si to nechá na později. Otevření na oslavě je však nejlepší varianta, protože jde o velmi zábavnou a vzrušující událost. Pevně zaklíněné víko může oslavence lehce znejistit, ale ostatní ho jistě povzbudí, případně ho přimějí k lepšímu výkonu uštěpačnými poznámkami ohledně jeho zručnosti. Jisté je, že legraci nebude nouze.

Potřebujete snad vědět něco dalšího? Dřevěná bedna s páčidlem přidává do procesu obdarovávání prvek něčeho neočekávaného a dělá z oslavy nezapomenutelný zážitek jak pro oslavence, tak pro hosty. Až tedy budete příště řešit, co koupit a jak to zabalit, rozhodně tento kreativní způsob zvažte.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: