07. srpna 2020
Kategorie: Bydlení

Jak bydlet v industriálním stylu?

O původu interiérů v industriálním stylu je sice známo jen málo, ale obecně se předpokládá, že styl se vyvinul na počátku 20. století.

Dekor v industriálním stylu se spojuje s elegantní moderností a kouzlem starého světa. Vytváří dokonalou hru s kontrasty. Co ale ve skutečnosti znamená industriální design v interiéru?

Když lidé přemýšlejí o industriálním stylu, často to spojují s bydlením, které se může pochlubit nadměrnými černými kovovými okny, surovým nedokončeným dřevem a obnaženými cihlami.

Jak se vyznačuje industriální styl?

Industriální styl se inspiruje vzhledem skladů, továren a dalších průmyslových struktur. Dekor v tomto stylu stylu se skládá z odizolovaných architektonických detailů včetně použití holých cihel, kovů a dřeva, jakož i ze zachráněných a recyklovaných materiálů. Zařízení industriálního stylu jsou obvykle odolná. Nejlepší výhodou při zařizování v industriálním stylu je to, že budete mít možnost přizpůsobit vzhled pomocí nábytku a dekorů, které jsou pro váš domov zcela jedinečné.

Při plánování obývacího pokoje v industriálním stylu mějte pohodlí krále. Vyberte si nábytek, který má jednoduchý design, čalounění v přírodních texturách a neutrálních barvách.

Výhody industriálního stylu

  • Průmyslový design interiéru je příjemně flexibilní. Tento designový styl, skládající se převážně z neutrálních odstínů a materiálů, které se zaměřují na jedinečné textury, lze snadno vyzdvihnout pomocí osvětlení, výzdoby a nábytku.
  • Přes svou jednoduchost a minimální designové ozdoby dokáže industriální styl vytvořit originální bydlení.
  • Jedná se o ekologický přístup k designu interiéru, protože podporuje používání recyklovaných nebo zachráněných materiálů.
  • Při pohledu na zvládnutí průmyslového designu interiéru není třeba kosmetických triků, protože je kladen důraz na použití přírodních, holých povrchů a materiálů.
Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: