15. května 2016
Kategorie: Jak vyrobit

Jak si doma vyrobit vlastní přání?

Narozeniny, svátek, výročí, poděkování nebo jen tak, dát někomu vědět, že ho máme rádi, nebo si ho vážíme. K těmto událostem se hodí přání. Když ho však člověk obdarovanému vyrobí sám, cení se dvojnásob. Říkáte si, že nejste výtvarně zdatní? V tomto postupu zjistíte, že to vlastně není vůbec těžké.

Co budete potřebovat:

  • Barevná čtvrtka
  • obálka
  • pohled
  • různé ozdoby (může je koupit v galanterii, papírnictví, hobby obchodech…)
  • lepidlo, lepící čtverečky nebo roller na fotky (ten je výborný, protože není přání „upatlané“)
  • nůžky

Postup výroby přání:

Barevnou čtvrtku zvolte takové velikosti, jak velké přáníčko budete potřebovat vyrobit. Záleží také, k jaké příležitosti budete přání darovat, podle toho zvolte barvu, doplňky, samolepky, mašličky…

Čtvrtku přehněte napůl a na první stranu nalepte obrázek, který bude na něm dominovat. Může to být pohlednice, ale také ústřižky z novin, časopisů… Fantazii se v tomto směru meze nekladou. Dozdobte podle fantazie. Zde se uplatní různé ústřižky, samolepky, mašličky, knoflíky, kytičky, dřevěné výseky…

Dovnitř napište osobní přání a opět můžete dozdobit podle vlastní fantazie. Tím je přání hotovo! Nebylo to tak těžké, že?

Některé firmy také prodávají různé „polotovary“ na přání, které jen vystřihnete a složíte jako skládačku. Pokud si chcete ušetřit práci, můžete koupit přáníčko v papírnictví a dozdobit ho podle svého.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: