30. srpna 2022
Kategorie: PR Tipy

Výhody moderní televize 21. století

Klasické digitální vysílání se zdá být dnes už pasé. Neznamená to však, že s televizí, jak ji známe je definitivní konec. Jen dostala novou, modernější podobu, která je v mnoha ohledech lepší.

Nahrávání do paměti

Internetová televize typu Nejtv má celou řadu zajímavých výhod. Mezi ty nejzásadnější určitě patří možnost jednotlivé pořady si nahrávat. To je sice možné i u běžného digitálního vysílání, nicméně jedná se o mnohem složitější proces, a ne každý přijímač tuto dovednost má. Navíc je nezbytné disponovat nějakým úložištěm typu flash disk, případně pevný disk.

U online televize nic takového není potřeba. Nahrát lze jakýkoliv pořad, a to dokonce až sedm dní zpětně. Pustit si daný pořad pak člověk může víceméně kdykoliv po dobu několika týdnů, aniž by musel kupovat nějaký úložný prostor či byl jinak omezován.

Vhodné vybavení

Většina domácností dnes již disponuje chytrou televizí. Na většinu z nich lze online vysílání nainstalovat a spustit. Není potřeba mít nějakou anténu, případně se někam složitě napojovat.

Kdo má vlastní internet, ten může mít i online sledování. Díky tomu odpadá nutnost si ověřit dostupnost televize, jako tomu je kupříkladu u kabelovek. Tam pomalu v každém městě funguje jiná firma.

Na většině televizí s Wifi internetové vysílání funguje, nicméně co na těch, které nic takového nemají? Tam už je potřeba provést drobnou investici ve formě Android tv boxu. Nemusí se jednat o nic drahého, bohatě postačí zlatý střed, který je možné sehnat i pod dvě tisícovky. Často dokonce levněji.

Mobilní zařízení

Na rozdíl od digi televize je možné tu internetovou pustit i na malých přenosných zařízeních, třeba na mobilním telefonu. Stačí si jen stáhnout vhodnou aplikaci, zadat přihlašovací údaje a člověk se tak může dívat víceméně kdekoliv na světě. Stačí být jen připojen k celosvětové síti.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: